На окупованій Луганщині не справляються з паспортизацією літніх людей до “виборів”, - ЛОВА
За дев’ять років в Алчевську окупаційна влада не встигла до початку місцевих «виборів» паспортизувати літніх людей.
Про це повідомляє Луганська ОВА.
“Протягом дев’яти років Алчевськ окупований росією, але навіть заходи примусової паспортизації не встигли охопити все населення”, - йдеться у повідомленні.
За інформацією ЛОВА, паспорти рф отримали 438 місцевих жителів літнього віку та людей з інвалідністю, до яких виїжджали мобільні бригади.
“До всіх інших осіб цих категорій не встигли і до дня голосування вже навряд чи виправлять свої помилки”, - зазначили у ЛОВА.
Також повідомляється, що у регіонах рф відкрили 329 дільниць, де люди з реєстрацію на Луганщині можуть проголосувати на “перших виборах”.
Дострокове "волевиявлення" вже розпочалося і триватиме ще три дні. Єдиним днем голосування визначене 10 вересня.
Нагадаємо, раніше обласна адміністрація повідомляла, що загарбники поспішають із примусовою паспортизацією літніх людей. На Марківщині окупаційна влада залякує людей похилого віку неможливістю звернутися до лікаря без паспорта рф.
- 642 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 09:00 ЛОВА: Напівзруйноване селище біля Сіверськодонецька окупанти розглядають як локацію для туризму
- 08:34 На Луганщині окупанти атакували в районі Новоєгорівки
- 20:00 Захисникам з Лисичанської громади виплатять 690 тисяч гривень допомоги
- 19:00 Дружині захисника з Сіверськодонецька надали 150 тис. грн на бізнес
- 18:00 Луганська прокуратура закупила марок на понад 180 тис. грн
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Гайдай служить рядовим у ЗСУ, а у корупційній справі є підозрюваним - ЗМІ 12.12.2025 переглядів: 952
- Кожен виїзд – як останній: інтерв’ю з бойовим медиком з Луганщини 12.12.2025 переглядів: 827
- Сіверськодонецький військовий потребує допомоги 12.12.2025 переглядів: 810
- Звільнився керівник ще одного з підрозділів ЛОВА 11.12.2025 переглядів: 756


На Луганщині окупанти атакували в районі Новоєгорівки
Луганська прокуратура закупила марок на понад 180 тис. грн
На окупованій Луганщині у школярів масово фіксують стрептодермію, – ЦНС