Росіяни вночі атакували Одещину безпілотниками
У ніч на 3 вересня російські окупанти здійснили кілька хвиль атак уданими БпЛА “Shahed-136/131” по Одеській області.
Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.
Безпілотники запускали з південного та південно-східного напрямку (мис Чауда, Крим та Приморсько-Ахтарськ).
Усього зафіксовано пуски 25 ударних БпЛА “Shahed-136/131”, які атакували південні райони Одещини.
22 із них знищили сили та засоби Повітряних Сил у взаємодії із протиповітряною обороною інших складових Сил оборони України.
За словами голови Громадської ради при Одеській обласній військовій адміністрації Сергія Братчука, внаслідок атак є влучання в припортову інфраструктуру, через що виникла пожежа, яку вогнеборці оперативно ліквідували.
“Попередньо відомо про 2 постраждалих цивільних осіб. Їм надано медичну допомогу”, – написав він у своєму телеграм-каналі.
Нагадаємо, під ранок 30 серпня рф атакувала Україну крилатими ракетами та ударними дронами, ППО знищила всі 28 крилатих ракет та 15 із 16-ти "шахедів". Проте у Києві двоє людей загинули.
- 583 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 На околицях окупованого Сіверськодонецька – сильні пожежі, запах та дим від яких спостерігають у Луганську, – соцмережі
- 18:00 Катував струмом цивільну за проукраїнську позицію: оголосили підозру очільнику «відділу мвс рф» на ТОТ Луганщини
- 17:00 Ще вісім сіверськодончан отримають компенсацію частини першого внеску за іпотечними програмами
- 16:00 «Степами до своїх»: жителів Луганщини запрошують на творчу зустріч в Ужгороді
- 15:00 ВПО запрошують на вебінар щодо оформлення та відновлення документів (РЕЄСТРАЦІЯ)
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Волченко повідомила про завершення роботи начальницею управління освіти Сіверськодонецької МВА 18.08.2026 переглядів: 1344
- Брали участь у боях неподалік Сіверськодонецька: шестеро бойовиків з Луганщини та ще чотири зрадники отримали підозру 18.08.2026 переглядів: 1242
- «Міністр», суддя, поліцейський та освітянки: нові підозри у колабораціонізмі на Луганщині 18.08.2026 переглядів: 1036
- В окупованому Луганську сильне задимлення: що відомо зараз 18.08.2026 переглядів: 983


«Степами до своїх»: жителів Луганщини запрошують на творчу зустріч в Ужгороді
ВПО запрошують на вебінар щодо оформлення та відновлення документів (РЕЄСТРАЦІЯ)
Сили оборони уразили комплекс РЕБ в окупованому Луганську, – Генштаб
