«На окупованих територіях Луганщини «малюють» понад 1,3 млн виборців», - Лисогор
Очільник Луганщини Артем Лисогор прокоментував оприлюднену окупантами кількість виборців для псевдоголосування у «перших виборах».
Про це він пише на своїй сторінці у Фейсбуці.
«За кращими традиціями кремлівської виборчої системи, яка на виборах 2011 року зібрала путіну 146 % підтримки електорату, на окупованих територіях Луганщини «малюють» понад 1,3 млн виборців. Ніяких списків наразі немає і не може бути! Згідно з оприлюдненими «документами», росіяни зазначають у зруйнованих ними ж самими містами, десятки тисяч виборців. От тільки «місто-герой Попасна» та відповідний «виборчий округ» чомусь вони забули включити», - вважає Лисогор.
До війни там було 20 тисяч жителів. За наявною інформацією, у місті залишилось 200-300 осіб.
У Сєвєродонецьку та Рубіжному окупанти «облікували» по 15 тисяч «виборців», а у Лисичанську – 30 тисяч.
«У Луганську взагалі – 300 тисяч виборців, Алчевську – 75, Сорокиному (Красному Лучі) – 90. Таке враження, що 10 років війни взагалі не було. Люди не тікали від переслідувань, а навпаки – звідусіль їхали у пошуках кращого життя до «молодої республіки». Як казав путіну товариш сталін: «не важливо, як голосують, важливо, як рахують!» - підкреслив Лисогор.
Нагадаємо, окупанти на псевдовиборах ставлять на військовий облік на Луганщині.
- 599 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 10:00 У Черкасах попрощалися з загиблим захисником з Луганщини Олексієм Скрипником
- 09:00 ЛОВА: Окупанти оминули Сіверськодонецьк і Рубіжне у «програмі розвитку»
- 08:30 Ворог застосував реактивну артилерію на Луганщині
- 20:15 На Луганщині Сили безпілотних систем уразили РЛС «Небо СВ» та склади окупантів (ВІДЕО)
- 19:00 У Мінсоцполітики нагадали ВПО про важливість подання заяви на виплати до 1 червня
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Сіверськодончанину Кирилу Ніжніку просять присвоїти звання Героя України (ПЕТИЦІЯ) 21.05.2026 переглядів: 4541
- У Сіверськодонецьку Сили оборони уразили підрозділ росіян, – Генштаб 20.05.2026 переглядів: 1764
- Сіверськодонецька МВА призупинила діяльність закладів дошкільної освіти міста 22.05.2026 переглядів: 1080
- Офіс Сіверськодонецької МВА у Києві зруйнований після атаки рф, – Бойко 21.05.2026 переглядів: 892


У Черкасах попрощалися з загиблим захисником з Луганщини Олексієм Скрипником
ЛОВА: Окупанти оминули Сіверськодонецьк і Рубіжне у «програмі розвитку»
Ворог застосував реактивну артилерію на Луганщині
