Повідомили про підозру двом чиновникам-зрадникам зі Старобільщини
За процесуального керівництва Старобільської окружної прокуратури Луганської області повідомили про підозру двом мешканцям Старобільщини у колабораційній діяльності (ч. 5 ст. 111-1 КК України).
Про це повідомляє Луганська обласна прокуратура.
За даними слідства, навесні 2022 року ексзавідувачка відділення Центру надання соціальних послуг Новопсковської селищної ради та колишній працівник Марківської селищної ради почали співпрацювати з окупаційною владою рф.
Перша стала «начальником Новопсковського комплексного центру соціального обслуговування населення».
Другого окупанти призначили «начальником сектору надзвичайних ситуацій, управління відновлення, охорони праці та навколишнього природного середовища адміністрації Марківського району лнр».
Обидва колаборанти організовують роботу вказаних підрозділів незаконних органів влади за законодавством «лнр» та активно провадять антиукраїнську діяльність.
Їм загрожує до 10 років ув’язнення з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до 15 років та з можливою конфіскацією майна.
Досудове розслідування здійснюють слідчі 3 управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.
Нагадаємо, двох керівниць «багатофункціональних центрів» з Луганщини судитимуть за колабораціонізм.
- 489 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 Луганських ВПО у Рівному запрошують на консультації психолога
- 16:58 Австралія передала Україні першу партію танків Abrams
- 14:00 Луганська прокуратура замовила послуги провайдерів на 100 тис. грн
- 10:30 ЛОВА: на окупованій Луганщині міста два тижні без води
- 10:30 У Києві працівник прокуратури збив пішохода та втік (ВІДЕО) (ОНОВЛЕНО)
Найпопулярніші новини за тиждень:
- путін сказав Трампу, що планує ескалацію на сході України і "хоче забрати все", - Axios 14.07.2025 переглядів: 7672
- Підходи до підтримки ВПО мають змінитися, - Харченко 14.07.2025 переглядів: 5027
- Під окупованим Сіверськодонецьком безкоштовно роздають дачі 16.07.2025 переглядів: 5004
- Мешканці захопленої Луганщини не зможуть позбутися паспорта рф навіть при підозрі в екстремізмі. Ціна на газ зросла на 62% 18.07.2025 переглядів: 3800