Судитимуть ще одного бойовика з Луганщини, який воював проти ЗСУ
За процесуального керівництва Сєвєродонецької окружної прокуратури повідомили про підозру громадянину за фактом колабораційної діяльності. Він воював проти Збройних Сил України.
Про це повідомляє Луганська обласна прокуратура.
За даними слідства, підозрюваний ‒ мешканець села Калинник, що на Луганщині. З початку 2023 року брав участь у бойових діях проти ЗСУ в населених пунктах Луганщини та Донеччини.
Перебував у складі однієї з «військових частин народної міліції лнр». Під час несення служби отримав поранення.
У липні цього ж року підписав контракт на проходження військової служби у складі «8-ої роти 123-ої окремої мотострілкової бригади народної міліції лнр». Його призначили «стрілком».
Місцем дислокації підрозділу визначили Луганськ.
У середині серпня 2023 року біля Гірського його затримали.
Чоловіку загрожує позбавлення волі на строк до 15 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до 15 років та з можливою конфіскацією майна.
Досудове розслідування здійснюють слідчі 3 управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що 10 років ув'язнення може отримати бойовик, який воював проти ЗСУ на Луганщині.
- 627 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Визначили 25 переможців програми пільгового кредитування для ВПО Кремінської громади
- 18:00 Сіверськодонецька громада виплатила понад 300 тис. грн ліквідаторам аварії на ЧАЕС
- 17:00 Луганський спортсмен отримав нагороду від Європейської федерації важкої атлетики
- 16:00 Сили оборони уразили склади окупантів на Луганщині, – Генштаб
- 15:00 У Третьому армійському корпусі спростували чергову заяву рф про захоплення всієї Луганщини
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Сіверськодонецьке КП уклало договір щодо придбання геокуполів на майже 6 млн грн 15.04.2026 переглядів: 1277
- На війні загинув захисник із Лисичанська Ростислав Козьменко 14.04.2026 переглядів: 1166
- Переселенка з Лисичанська пече хліб на Закарпатті та планує відкрити власну пекарню 15.04.2026 переглядів: 1062
- Після звільнень і призначень: що задекларували посадовці Луганської ОДА 15.04.2026 переглядів: 975


У Третьому армійському корпусі спростували чергову заяву рф про захоплення всієї Луганщини
Зеленський пояснив ризики виходу Сил оборони з Донецької та Луганської областей
ЛОВА: На ТОТ Луганщини оцінки за поведінку пов’яжуть з активністю дітей у пропагандистських заходах