Рятувальникам Луганського гарнізону передали допомогу від благодійників
Вогнеборці ДСНС Луганщини отримали від благодійників інверторні генератори, вогнегасники та екіпіровку - куртки, взуття, пояси, шоломи, рукавиці, захисні окуляри.
Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Луганській області.
Крім того, у гуманітарному вантажі - бебі-бокси, турнікети, грілки, ємності з мастилом.
Потурбувалися благодійники й про здоров’я луганських надзвичайників – передали хлопцям крем для рук і набори здорового харчування.
“Щиро дякуємо за допомогу благодійному фонду Добро-Бус, керівникам харківських спортивних клубів Олегу Ястребову та Антону Гідрату, а також Ніколасу Вепринюку зі скаутської організації із США”, - наголосили в управлінні.
Нагадаємо, вогнеборцям Луганського гарнізону, який тимчасово дислокується у Харкові, передали пожежну техніку та обладнання від партнерів з Німеччини.
- 504 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Громада Луганщини визначає потребу ВПО в компенсації за програмою «єОселя»: опитування
- 18:00 Окупанти хочуть заборонити у школах усі месенджери, крім MAX, - Спротив
- 17:00 З дворів в окупованому Сіверськодонецьку не вивозять сміття, воно починає горіти
- 16:00 Майже мільйон гривень допомоги отримали мобілізовані й добровольці з Лисичанської громади у 2025 році
- 15:00 “Це моя земля. Я буду за неї гризти горло”, — морпіх з Луганщини, який пройшов полон, про мотивацію служити
Найпопулярніші новини за тиждень:
- “Епідемія поширюється зі швидкістю світла!” У Сіверськодонецьку потерпають від клопів 09.09.2025 переглядів: 50603
- «Довго йшла до цього моменту». Окупанти обрали «Міс Луганськ» 14.09.2025 переглядів: 4687
- NRC знову приймає заявки на отримання грошової допомоги: подробиці 11.09.2025 переглядів: 3228
- На Хмельниччині попрощалися з захисником з Сіверськодонецька 13.09.2025 переглядів: 1145