Керівник Кремінської адміністрації проведе особистий прийом у Києві
Опубліковано 17.09.2023 - 10:22
18 вересня начальник Кремінської міської військової адміністрації Олександр Дунець проведе у Києві особистий прийом громадян.
Про це повідомляє Кремінська міська рада.
Зустріч відбудеться на базі Кремінського координаційного центру підтримки ВПО Луганщини в столиці. Всі бажаючі зможуть поспілкуватися з очільником Кремінської громади з нагальних питань.
Адреса: Київ, бул. Марії Приймаченко, 8.
Час: з 10:00 до 12:00.
Нагадаємо, раніше Олександр Дунець перевіряв роботу кремінського хабу у Києві. Він визначив основні потреби гуманітарного осередку та провів особистий прийом громадян.
- 478 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 10:00 В ISW припускають, що кремль хоче захопити всю Луганщину для впливу на переговори
- 09:15 Анафема для Трампа: у США визнали, що не зможуть укласти мир в Україні у найближчі місяці, - Reuters
- 09:00 ЛОВА: Окупанти знесуть 50 будинків у старій частині Сіверськодонецька, коли зведуть нові - невідомо
- 08:43 Окупанти тиснуть на Білогорівку
- 19:00 Ще понад півмільйона гривень виплатили захисникам з Сіверськодонецької громади
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Воював проти ЗСУ під Сіверськодонецком: оголосили підозру жителю Луганщини 28.03.2025 переглядів: 3454
- Стало відомо про загибель ще одного військового з Лисичанська 25.03.2025 переглядів: 2332
- GEM знову надає гуманітарну допомогу мешканцям Сіверськодонецької громади та Луганщини 28.03.2025 переглядів: 1513
- Завтра у Сєвєродонецькому гумхабі у Дніпрі видаватимуть продукти – хто може отримати 26.03.2025 переглядів: 1238