10 мешканцям Сєвєродонецької громади призначили грошову допомогу. Куди звертатися
Відбулось чергове засідання комісії з питань призначення одноразової грошової допомоги громадянам, які опинились в складних життєвих обставинах. Допомогу призначили 10 мешканцям Сєвєродонецької МТГ на загальну суму 38 000 грн.
Про це повідомляє Сєвєродонецька МВА.
Відповідно до Положення про порядок надання у 2023 році одноразової матеріальної допомоги мешканцям Сєвєродонецької територіальної громади, які опинилися в складних життєвих обставинах, допомога надається у вигляді відшкодування витрат, понесених особою внаслідок лікування тяжкої хвороби, отриманого поранення, проведення медичних операцій, хіміотерапії тощо, протягом терміну дії програми, затвердженої на відповідний рік.
Для консультацій зі спеціалістами Управління соцзахисту населення Сєвєродонецької МВА звертатись за контактами, вказаними тут.
Нагадаємо, консультація юристів Норвезької ради у справах біженців відбудеться 20 вересня з 10:00 до 12:00 у приміщенні Нижньодуванського гуманітарного штабу у Харкові.
- 1579 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 10:00 Ще одна громада Луганщини запровадила програму працевлаштування ВПО
- 09:00 ЛОВА: окупована Луганщина залишилася без води через негоду, сіверськодончанам росіяни заборгували за роботу
- 08:45 Ворог спробував просунутися біля Греківки та Новоєгорівки
- 18:00 ЗСУ уразили ракетний комплекс на окупованій Луганщині
- 16:00 рф запровадила трирічне зберігання приватних переписок: у ЦНС розповіли про ризики для ТОТ
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «Лісова дача»: для чого Сіверськодонецька МВА придбала комплекс на Закарпатті 08.01.2026 переглядів: 854
- Загинув військовий з Луганщини Ігор Орлов: його поховають у Львові 06.01.2026 переглядів: 680
- Перший заступник Харченка перед Новим роком отримав понад 150 тис. грн зарплати 04.01.2026 переглядів: 661
- Окупанти скасовують соціальні виплати на Луганщині, - ЦНС 05.01.2026 переглядів: 454


ЛОВА: окупована Луганщина залишилася без води через негоду, сіверськодончанам росіяни заборгували за роботу
Ворог спробував просунутися біля Греківки та Новоєгорівки
Сіверськодонецьке агентство інвестицій закупило детектори дронів на майже 100 тис. грн