Луганські поліцейські пройшли курс навчання від агентів ФБР
Поліцейські Луганщини підвищили свій рівень знань з балістики та збирання доказів.
Про це повідомляє пресслужба відомства.
За інформацією, протягом тижня поліцейські з різних областей України, у яких ведуться активні бойові дії, підвищували свою кваліфікацію в Угорщині. Від поліції Луганщини взяли учать у навчаннях слідчий В’ячеслав Іорданов та криміналістка Катерина Макєшина.
Програму курсу презентували четверо агентів ФБР зі Сполучених Штатів Америки. Вони ж проводили лекційні заняття щодо особливості застосування вогнепальної зброї з набоями різних калібрів. Зокрема й тих, що використовуються на території України в зонах ведення бойових дій.
Іноземні спеціалісти-балісти ділилися досвідом про характер пошкоджень і механізм утворення слідів у тканинах людини після застосування зброї. За допомогою спеціального балістичного гелю поліцейські на власні очі побачили поведінку балістичних снарядів при потраплянні в тканини людини.
“Набуті знання та навички дозволять криміналістам та слідчим попередньо встановлювати за видом поранень типи зброї та типи куль, якими нанесено ураження армією рф під час повномасштабного вторгнення”, – зазначили у луганській поліції..
Нагадаємо, раніше луганські поліцейські вчилися виявляти місця масових поховань.
- 687 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 ВПО з Луганщини отримали майже 5 млн грн компенсації першого внеску за іпотечними програмами
- 18:00 Яку середню пенсію отримують жителі Луганщини: нові дані
- 17:00 В Ізмаїлі попрощалися з військовим родом із Сіверськодонецька Максимом Гавриліним
- 16:00 Поїхала відпочити до Криму й опинилася за ґратами: окупанти засудили луганчанку до 13 років колонії за «держзраду»
- 15:00 Плавець з Лисичанська став призером чемпіонату України та виконав норматив майстра спорту
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У програмі житла для ВПО 60+ проведуть додатковий розіграш: чому з'явилися вільні кошти 17.07.2026 переглядів: 1613
- Втягнув підлітка з Луганщини у сексуальну експлуатацію: киянину повідомили про підозру 15.07.2026 переглядів: 1471
- У Бойко з'явилася нова заступниця 16.07.2026 переглядів: 1114
- Пішов з життя сіверськодончанин, який захищав Україну у складі стрілецького полку поліції 15.07.2026 переглядів: 819


В Ізмаїлі попрощалися з військовим родом із Сіверськодонецька Максимом Гавриліним
Ще двоє мешканців Луганщини отримали підозри за роботу в окупаційній «прокуратурі»
Обирають переможця регіонального рейтингу у номінації «ЛІДЕР ІННОВАЦІЙ ЛУГАНЩИНИ» (форма для голосування)
