Спортсменка з Луганщини виборола “срібло” Кубка України з класичного жиму штанги лежачи

Старобільчанка Наталія Череменко стала призеркою Кубка України з класичного жиму штанги лежачи федерації IPF.

Про це повідомляє “Старобільські новини”.

За інформацією, Наталія виступала в категорії до 52 кг. Результат у першому підході зі штангою вагою 85 кг судді не зарахували, другий підхід зі штангою 85 кг виявився не вдалим, але третя спроба вдалася – 85 кг спортсменка підняла і їй зарахували результат.

Таким чином Наталія виграла срібну нагороду та посіла ІІ місце змагань.

Кубок триває у Коломиї з 21 по 25 вересня. Даний турнір є кваліфікаційним до участі в чемпіонаті світу.

Наталія Череменко – багаторазова чемпіонка та рекордсменка України, Європи та Світу з жиму штанги лежачи та має звання "Майстер спорту України міжнародного класу".

Нагадаємо, спортсмен з Сєвєродонецька переміг на чемпіонаті України з боротьби самбо.