Жителям Луганщини “в жорсткій формі” забороняють жалітися в москву на гауляйтерів, - Лисогор
Людям на окупованій Луганщині забороняють скаржитися на бездіяльність місцевої окупаційної влади.
Про це в ефірі Еспресо.TV розповів начальник Луганської обласної військової адміністрації Артем Лисогор.
Він нагадав, що на окупованих територіях регіону майже недоступні зв’язок та мобільний інтернет. До того ж, там обмежують роботу одного з месенджерів.
“Зараз є велика проблема, що люди взагалі не можуть зідзвонитися зі своїми родичами. Є місця, де він працює, напевно, за рахунок наших можливостей. Люди намагаються туди виходити, але там з ними проводять дуже активні, скажемо так, профбесіди, що не можна дзвонити в Україну, все, ви - росія”, - зауважив він.
Також Артем Лисогор зазначив, що людям “забороняють жалітися” на новопризначену окупаційну владу.
“Ми маємо інформацію, що деякі люди скаржилися у москву на гарячу лінію. До них одразу приїхали попередили, що не треба. Ви тут скажіть, а якщо не виходить - то треба почекати. І попередили у такій, дуже жорсткій формі”, - наголосив керівник ЛОВА.
На окупованих з 2022 року територіях напередодні зими, за його словами, найважча ситуація у великих містах - Лисичанську, Сіверськодонецьку й Рубіжному. Зокрема, у центрі Лисичанська для заготівлі дров почали вирізати великі дерева. Опалення, світло, вода - не відновлені.
Ціни на харчі в цих містах ростуть, медична допомога на вкрай низькому рівні.
“Хазяївами деяких районів стають щури та миші, тому що антисанітарія повна”, - додав Лисогор.
Нагаємо, мешканці лисичанського мікрорайону ГТВ показали відео нашестя мишей у їхніх квартирах.
- 1587 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 ВПО з Луганщини отримали майже 5 млн грн компенсації першого внеску за іпотечними програмами
- 18:00 Яку середню пенсію отримують жителі Луганщини: нові дані
- 17:00 В Ізмаїлі попрощалися з військовим родом із Сіверськодонецька Максимом Гавриліним
- 16:00 Поїхала відпочити до Криму й опинилася за ґратами: окупанти засудили луганчанку до 13 років колонії за «держзраду»
- 15:00 Плавець з Лисичанська став призером чемпіонату України та виконав норматив майстра спорту
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У програмі житла для ВПО 60+ проведуть додатковий розіграш: чому з'явилися вільні кошти 17.07.2026 переглядів: 1613
- Втягнув підлітка з Луганщини у сексуальну експлуатацію: киянину повідомили про підозру 15.07.2026 переглядів: 1472
- У Бойко з'явилася нова заступниця 16.07.2026 переглядів: 1114
- Пішов з життя сіверськодончанин, який захищав Україну у складі стрілецького полку поліції 15.07.2026 переглядів: 819


В Ізмаїлі попрощалися з військовим родом із Сіверськодонецька Максимом Гавриліним
Ще двоє мешканців Луганщини отримали підозри за роботу в окупаційній «прокуратурі»
Обирають переможця регіонального рейтингу у номінації «ЛІДЕР ІННОВАЦІЙ ЛУГАНЩИНИ» (форма для голосування)
