У Німеччині не очікують вступу України в ЄС раніше 2029 року: "Сам Євросоюз має змінитися"
Головний кандидат від Соціально-демократичної партії Німеччини на виборах до Європарламенту Катаріна Барлі каже, що не очікує, що Україна приєднається до ЄС до наступних виборів до Європарламенту у 2029 році.
Про це повідомляє Spiegel.
"Якщо ми нічого не змінимо в Європейському Союзі, я не бачу, що це відбудеться", - сказала Барлі.
Однак наводити цифри зараз немає сенсу, додала вона.
"Ми маємо думати не лише про Україну, а й про Європейський Союз, який також має бути здатний прийняти цю країну", – підкреслила Барлі. Україна – дуже велика країна".
Політик СДПН зазначила, що тільки український сільськогосподарський сектор настільки великий, що, виходячи з чинних правил, сільськогосподарські субсидії ЄС отримуватимуть лише Україна та ще одна країна. "Ми повинні змінитися, якщо ми хочемо прийняти такі країни, як Україна", – наголосила Барлі.
Нагадаємо, за даними Bloomberg, очікується, що наступного місяця Європейська комісія рекомендуватиме розпочати багаторічний процес вступу України в ЄС. Видання пише, що після того, як комісія надасть свою рекомендацію, лідери ЄС повинні будуть її підписати, швидше за все, на саміті в грудні. Після цього Україна приступить до тривалої процедури завершення реформ і приведення себе у відповідність із законодавством ЄС у понад 30 сферах, включаючи верховенство права та економіку. Ці зміни зазвичай тривають понад десять років.
- 587 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 13:00 Як працює клуб приємного спілкування для ВПО в Івано-Франківську
- 12:30 Вокалістка Рубіжанської школи мистецтв отримала нагороду на міжнародному конкурсі
- 12:00 СБУ повідомила про підозру ще 12-м окупантам, які воювали проти ЗСУ. Серед них луганчанин, який здався в полон
- 11:00 Студентка з Луганщини власноруч збирає безпілотники для українських військових
- 10:00 росіянам довелося направити на Луганщину «Профілактичний патруль» через брак медиків
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Переховувала військових ЗСУ: окупанти засудили до 16 років колонії жительку Новоайдару 03.12.2025 переглядів: 812
- Стало відомо про загибель на війні ще одного військового з Луганщини 27.11.2025 переглядів: 749
- Від отриманих поранень помер 24-річний захисник з Луганщини 04.12.2025 переглядів: 663
- Луганська спортсменка Софія Лискун прийняла російське громадянство 03.12.2025 переглядів: 636


Студентка з Луганщини власноруч збирає безпілотники для українських військових
росіянам довелося направити на Луганщину «Профілактичний патруль» через брак медиків
Бої точилися поблизу Греківки