Сєвєродончани стали призерами чемпіонату України зі спортивного орієнтування

Команда Сєвєродонецького міського Центру національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді завоювала медалі чемпіонату України серед вихованців закладів позашкільної освіти зі спортивного орієнтування.

Про це повідомляє Департамент освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації.

Змагання відбулися з 20 по 24 вересня у Києві. У них взяли участь 165 спортсменів у складі 19 команд з 7 областей. Організатором виступив Український державний центр національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді.

Луганську область представляла команда Сєвєродонецького міського Центру національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді у складі 12 учасників під керівництвом Любові Гузь. Для участі у змаганнях діти з’їхалися з усіх куточків України.

• Ломкова Валерія – 95 балів;
  • Клюєв Вадим та Барбарук Олександр - 83 бали.

У змаганнях зі спортивного орієнтування бігом – двоетапна естафета вихованці Сєвєродонецького Центру стали переможцями Всеукраїнських змагань та посіли:

• І місце - Софія Бородавка та Барбарук Олександр у групі Мікс -18;
  • ІІ місце – Свірепова Єлизавета та Ломкова Валерія у групі Ж-12.

Нагадаємо, луганські спортсмени вибороли вісім медалей на турнірі з боксу на призи БК «Ударник», який відбувся 24 вересня на Київщині.