Як Україна зможе використовувати ракети Taurus. Відповідь представниці Бундестагу
Німеччина має якнайшвидше передати Україні крилаті ракети Taurus. А українці мають повне право атакувати військові об’єкти на російській території будь-якою зброєю незалежно від її походження.
Про це заявила голова оборонного комітету німецького парламенту Марі-Агнес Штрак-Ціммерман в інтерв’ю виданню Berliner Morgenpost, пише УНІАН.
"Ми повинні негайно доставити Taurus, тому що прицільним використанням крилатих ракет українська армія може серйозно порушити російські поставки. Кожен з нас зважує свої дії. Але ви також можете продовжити страждання, надто довго вагаючись", – заявила Штрак-Ціммерманн, коментуючи тривалі вагання Берліна щодо надання зброї Україні.
На запитання, чи вважає вона правомірними українські удари німецькими крилатими ракетами по території росії, Штрак-Ціммерманн відповіла ствердно.
"Міжнародне право також дозволяє Україні атакувати військові об’єкти на території російського агресора. Абсолютно незалежно від того, де була виготовлена зброя і хто її постачав", – підкреслила вона.
Нагадаємо, Bild назвав три причини, чому Шольц не передає Україні далекобійні ракети Taurus.
- 788 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 11:00 ЛОВА: на ТОТ Луганщини 95% водомереж аварійні, а дітей з дитячих будинків залучають до центру «Воїн»
- 09:25 На Луганщині ворог атакував поблизу Греківки
- 19:00 Рубіжани у Дніпрі висадили сосни у пам'ять про загиблих захисників
- 18:00 Нові підозри та три справи в суді: результати роботи прокуратури Луганщини за тиждень щодо колаборантів
- 17:00 Харченко призначив нового позаштатного радника
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Сіверськодонецьке КП уклало договір щодо придбання геокуполів на майже 6 млн грн 15.04.2026 переглядів: 1118
- На війні загинув захисник із Лисичанська Ростислав Козьменко 14.04.2026 переглядів: 1027
- З трьома валізами з Луганська: як Anabel Arto відновив виробництво після двох релокацій 13.04.2026 переглядів: 958
- Переселенка з Лисичанська пече хліб на Закарпатті та планує відкрити власну пекарню 15.04.2026 переглядів: 918


ЛОВА: на ТОТ Луганщини 95% водомереж аварійні, а дітей з дитячих будинків залучають до центру «Воїн»
На Луганщині ворог атакував поблизу Греківки
Нові підозри та три справи в суді: результати роботи прокуратури Луганщини за тиждень щодо колаборантів