Дітей з Луганщини запрошують до позашкільних гуртків у рівненському хабі
У Рівному на базі хабу "Біловодщина незламна" працюють гуртки "Біловодського центру дитячої та юнацької творчості, туризму і краєзнавства".
Про це повідомляє Старобільська районна державна адміністрація.
Зокрема, відкриті дві групи національно-патріотичного гуртка "Фортеця незламних", дві групи художньо-естетичного гуртка "Український сувенір" та група гуманітарного гуртка "Dream Team".
Гурток "Dream Team" працює на базі гуманітарного хабу «Біловодщина незламна» за адресою: Рівне, вул. Гайдамацька 2В. Група займається у вівторок та четвер о 15.00.
Керівник гуртка - Любов Лисенко, телефон - 0975151164.
Гурток «Український сувенір» запрацює з 15 жовтня за тією ж адресою. Заняття проходитимуть у вівторок о 16.00 та у п’ятницю о 15.00.
Контактна особа – директор Біловодського центру дитячої та юнацької творчості Ольга Овчаренко, телефон - 06680354403.
Гурток "Фортеця незламних" працює онлайн. Керівник гуртка – Алісова Тетяна Олександрівна, телефон - 0665192420.
“Працюємо для всіх діток ВПО Луганської області. Раді бачити кожного та кожну”, - зазначили у Центрі.
Нагадаємо, у хабі Сєвєродонецької громади у Дніпрі діє низка дитячих гуртків.
- 740 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Оновлення Стратегії розвитку Рубіжанської громади: мешканців закликають долучатися
- 18:00 €350 млн для відновлення житла: Кулеба назвав ключові напрями фінансування
- 17:00 Переселення мешканців модульного містечка з Дніпра до Києва: що кажуть у ЛОДА
- 16:01 Понад 9 млн грн виплатили військовим Сіверськодонецької громади від початку року
- 15:00 На Хмельниччині попрощалися з загиблим захисником з Луганщини Владиславом Непраном
Найпопулярніші новини за тиждень:
- ЛОВА: росіяни вивозять старшокласників з ТОТ Луганщини до татарстану, а бензин у Сіверськодонецьку подорожчав у чотири рази 30.06.2026 переглядів: 1427
- Директор КП «Житлосервіс "Світанок"» Олег Кузьмінов подав декларацію при звільненні 30.06.2026 переглядів: 1357
- Власника «Рубіжанського картонно-тарного комбінату» суд визнав винним у колабораційній діяльності, - ЗМІ 01.07.2026 переглядів: 916
- Штурмував Сіверськодонецьк, Рубіжне, Лисичанськ: ще один бойовик отримав довічне 01.07.2026 переглядів: 905


Переселення мешканців модульного містечка з Дніпра до Києва: що кажуть у ЛОДА
Понад 9 млн грн виплатили військовим Сіверськодонецької громади від початку року
На Хмельниччині попрощалися з загиблим захисником з Луганщини Владиславом Непраном
