Делегація МВФ прибула до України: про що говоритимуть з представниками влади
Команда Міжнародного валютного фонду на чолі з заступником директора Європейського департаменту МВФ Умою Рамакрішнан розпочинає в неділю зустрічі в Києві з представниками влади України та іншими ключовими партнерами.
Про це ідеться в повідомленні постійного представника МВФ в Україні Ваграма Степаняна, передає Interfax-Україна.
“Діалог високого рівня фокусуватиметься на перспективних заходах і викликах у контексті програми розширеного фінансування (EFF), яку реалізує Україна за підтримки МВФ”, - зазначив Степанян.
Як повідомлялося раніше, місія МВФ з 25 вересня розпочала роботу у Варшаві для підготовки другого перегляду програми розширеного фінансування EFF. У разі її успіху Україна розраховує на отримання третього траншу кредиту розміром близько $900 млн до кінця року.
Нагадаємо, раніше президент Володимир Зеленський ветував проголосований у Верховній Раді законопроєкт №9534 про електронні декларації чиновників. На повернення електронного декларування наполягали західні партнери України, зокрема МВФ.
- 509 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 13:00 Окупанти засудили жителя Луганщини до 18 років колонії за «шпигунство» та «держзраду»
- 12:00 «Помста» отримала від Луганщини техніку та обладнання на майже 20 млн грн
- 11:00 Уночі в окупованому Луганську лунали вибухи
- 10:00 На Кіровоградщині попрощалися з 18-річним захисником з Луганщини Максимом Ткачем
- 09:01 ЛОВА: В окупованих селах Луганщини ліки продаватимуть «з коліс», а Сіверськодонецьк продовжують «розбирати»
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Брали участь у боях неподалік Сіверськодонецька: шестеро бойовиків з Луганщини та ще чотири зрадники отримали підозру 18.08.2026 переглядів: 1244
- В окупованому Луганську сильне задимлення: що відомо зараз 18.08.2026 переглядів: 985
- На війні загинув військовий з Луганщини Олександр Сухомлин 22.08.2026 переглядів: 969
- У мережі показали стан автовокзалу в окупованому Лисичанську (ФОТО) 20.08.2026 переглядів: 843


На Кіровоградщині попрощалися з 18-річним захисником з Луганщини Максимом Ткачем
ЛОВА: В окупованих селах Луганщини ліки продаватимуть «з коліс», а Сіверськодонецьк продовжують «розбирати»
Ворог вдарив на Луганщині з різних видів озброєння
