У Дніпрі висадили «Алею Захисників Луганщини» (ФОТО)
У День захисників і захисниць України сьогодні, 1 жовтня, у Дніпрі висадили «Алею Захисників Луганщини».
Про це повідомляє Луганська ОВА.
«Наші Герої ризикують власним життям не лише заради території. В першу чергу вони виборюють мир та Перемогу заради майбутнього наших дітей. Тому, як символ життя та відновлення, ми вирішили закласти Алею Захисників Луганщини», – зазначив керівник відомства Артем Лисогор.
До акції долучилися військовослужбовці та співробітники силових структур області – поліцейські, рятувальники, представники Служби безпеки України, Управління Стратегічних розслідувань, прокуратури.
«Луганщина завжди славилася багатими сосновими лісами. Лісництва Кремінної, Щастя, Сєвєродонецька не знищили численні пожежі, не вдасться «скосити» їх градами та ракетами й окупантам. Як символ незламності та відновлення нашого регіону до свята ми обрали 15 кримських сосен – саме таких, які ростуть у Серебрянському лісництві Кремінської громади», – розповів Артем Лисогор.
Локацію на Дніпропетровщині вибрали через те, що область прийняла найбільшу кількість внутрішньо-переміщених луганчан – понад 40 тисяч. Алею висадили біля Музею АТО, який фіксує історію боротьби з рашизмом.
Також, в рамках урочистих заходів до Дня Захисників та Захисниць відбулося спецпогашення марки «Зброя Перемоги. Світ з Україною». Марка випущена напередодні свята на честь підтримки українських військових зброєю від міжнародних партнерів.
Нагадаємо, до Дня захисників та захисниць України бійці Об'єднаної штурмової бригади «Лють» отримали нагороди від Міністерства оборони України, Головного управління розвідки Міністерства оборони, Національної поліції України, а також спеціальні звання.
- 1152 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Від 50 до 200 тис. грн: ВПО зі Старобільщини можуть отримати компенсацію першого внеску за «єОселею»
- 18:00 У столиці відкрили перший комунальний хаб підтримки ВПО та біженців
- 18:00 Прессекретар Луганського загону Олександр Трохимець: «Іноді було більше моментів, коли треба було вести вогонь, ніж...
- 17:00 Ще двом лисичанам призначили компенсацію першого внеску за програмою «єОселя»
- 16:00 У релокованому луганському виші обрали ректора
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «З реєстром повний треш»: у сіверськодончан є питання до прозорості розіграшу за житловою програмою 60+ 16.06.2026 переглядів: 1771
- Чому призупиняють роботу сіверськодонецьких шкіл і що буде з учителями та учнями 13.06.2026 переглядів: 1568
- Айдар, Щастя, Сіверськодонецьк: дрони Третього корпусу атакують логістику окупантів на Луганщині (ВІДЕО) 11.06.2026 переглядів: 1450
- Вночі в окупованому Сіверськодонецьку було гучно: що відомо 10.06.2026 переглядів: 1213






У столиці відкрили перший комунальний хаб підтримки ВПО та біженців
У релокованому луганському виші обрали ректора
СБУ заочно повідомила про підозру тюремнику з окупованої Луганщини, який катував полонених
