Кубок та cім медалей виборола сєвєродончанка на європейському чемпіонаті з плавання

Кубок та сім медалей виборола сєвєродончанка на європейському чемпіонаті з плавання

Плавчиня з Сєвєродонецька Маргарита Ляпка здобула п'ять золотих та дві бронзові медалі на змаганнях у Польщі.

Про це повідомляє Дитячо-юнацька спортивна школа “Садко”.

Чемпіонат Північно-Східної Європи з плавання в ластах “Північний кубок” проходив з 30 вересня по 1 жовтня 2023 року в польському Олецько. Перевірити свої сили приїхали 147 спортсменів з 13 клубів.

Вихованка Сєвєродонецької ДЮСШ ВВС "Садко", майстер спорту України Маргарита Ляпка, яка виступає зараз за литовський клуб Hobiverse (Вільнюс), здобула на цих змаганнях низку нагород.

“Маргарита здобула золоті медалі на п'яти особистих дистанціях 50 м пірнання, 100 м з аквалангом і 50, 100 і 200 м плавання в ластах у категорії юніорів. Та дві бронзові медалі на естафетах 4×50 bf, 4×100 sf. А за сумою балів здобула кубок за перше місце у категорії В”, - повідомили у ДЮСШ.

Нагадаємо, вихованець дитячо-юнацької спортивної школи "Садко", спортсмен-підводник Вадим Сочинський переміг на 5 дистанціях, виступаючи на Національних юнацьких іграх Німеччини.