На базі Луганського прикордонного загону формують підрозділ нового зразку: як потрапити
Луганський прикордонний загін оголосив про набір військовослужбовців.
Про це повідомляє 3 прикордонний загін імені Героя України полковника Євгенія Пікуса.
“Відтепер у кожного є можливість мобілізуватися або підписати контракт саме з нашим підрозділом, щоб дати відсіч ворогу в бою. На базі Луганського загону, який бере безпосередню участь у бойових діях з 2014 року, формується підрозділ нового зразку у складі Державної прикордонної служби України. Загін забезпечений сучасним озброєнням та технікою”, - йдеться у повідомленні.
Зазначається також, що військовослужбовці до того, як потрапити у зону бойових дій, проходять міжнародні навчання в країнах НАТО: Великій Британії, Іспанії, Німеччині та інших.
Навчання проводять за різними спеціалізаціями: від піхотинця, снайпера, оператора БПЛА, бойового медика до водія броньованої техніки та артилериста.
До підрозділу приймають громадян України віком від 18 до 57 років, придатних до військової служби за станом здоров’я, та без судимостей.
Етапи відбору:
- збір та надання необхідних документів;
- співбесіда в органі Держприкордонслужби, в якому проводять оформлення;
- професійно-психологічний відбір;
- медичний огляд.
“Для військовослужбовців, які вже проходять службу у лавах ДПСУ, є можливість переведення”, - додали в прикордонному загоні.
Анкету кандидата пожна заповнити за посиланням.
Нагадаємо, нещодавно бійці Луганського прикордонного загону пройшли навчання у Великій Британії.
- 843 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Визначили 25 переможців програми пільгового кредитування для ВПО Кремінської громади
- 18:00 Сіверськодонецька громада виплатила понад 300 тис. грн ліквідаторам аварії на ЧАЕС
- 17:00 Луганський спортсмен отримав нагороду від Європейської федерації важкої атлетики
- 16:00 Сили оборони уразили склади окупантів на Луганщині, – Генштаб
- 15:00 У Третьому армійському корпусі спростували чергову заяву рф про захоплення всієї Луганщини
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Сіверськодонецьке КП уклало договір щодо придбання геокуполів на майже 6 млн грн 15.04.2026 переглядів: 1284
- На війні загинув захисник із Лисичанська Ростислав Козьменко 14.04.2026 переглядів: 1169
- Переселенка з Лисичанська пече хліб на Закарпатті та планує відкрити власну пекарню 15.04.2026 переглядів: 1067
- Після звільнень і призначень: що задекларували посадовці Луганської ОДА 15.04.2026 переглядів: 987


У Третьому армійському корпусі спростували чергову заяву рф про захоплення всієї Луганщини
Зеленський пояснив ризики виходу Сил оборони з Донецької та Луганської областей
ЛОВА: На ТОТ Луганщини оцінки за поведінку пов’яжуть з активністю дітей у пропагандистських заходах