Шість нагород та національний рекорд: луганські важкоатлети завершили виступи на чемпіонаті України

Чоловіча команда Луганщини з важкої атлетики виборола три золоті, дві срібні та бронзову медалі на чемпіонаті України.

Про це повідомляє Управління молоді та спорту Луганської ОДА.

Важкоатлети з Луганщини завершили свої виступи на чемпіонаті України серед юніорів та молоді до 23 років, який проходить у Коломиї.

Під час змагань Марк Лєванзов у ваговій категорії до 81 кг серед юніорів виборов 1 місце в ривку (133 кг), 1 місце в поштовху (176 кг) та 1 місце в сумі двоборства (309 кг).

Сергій Котелевський у ваговій категорії до 67 кг серед юніорів виборов 2 місце в ривку (116 кг), 3 місце в поштовху (132 кг) та 2 місце в сумі двоборства (248 кг).

Крім того, на чемпіонаті Сергій встановив рекорд України серед юнаків до 15 років в ривку 116 кг і в сумі двоборства 248 кг та виконав норматив «Майстра спорту України».

Підготували спортсменів тренери Костянтин Селіванов, Марія Селіванова та Віталій Гребельний.

Нагадаємо, на чемпіонаті України з важкої атлетики серед юніорів та молоді збірна команда Луганської області серед юніорок посіла 2 місце, а команда дівчат серед молоді до 23 років – перше.