Прикордонники знищили російський склад на Сватівському напрямку (ВІДЕО)
Артилеристи «Сталевого кордону» знищили склад та протитанкову гармату росіян на Сватівському напрямку.
Відео опублікували у телеграм-каналі ДПСУ.
«Прицільний БУМ», – йдеться у підписі.
Довідково: «Сталевий кордон» – 15-й мобільний прикордонний загін. Це нове формування в складі Державної прикордонної служби України. Формується на нових засадах, з урахуванням досвіду ведення бойових дій під час російського вторгнення в Україну. У складі підрозділу персонал, який брав участь в обороні Азовсталі, на Лиманському та Бахмутському напрямках, кордоні з Росією. Підрозділ оснащений протитанковими та артилерійськими засобами, має групу аеророзвідки та розрахунки ПЗРК.
Нагадаємо, 13 одиниць озброєння та військової техніки ворога знищили Сили оборони 9 жовтня на Лимано-Куп’янському напрямку.
- 517 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 20:00 У Києві відбудеться презентація роману письменниці з Луганщини Тетяни Дейнегіної
- 19:00 У Києві луганським ВПО видаватимуть гуманітарну допомогу від GEM – як отримати
- 18:00 Сіверськодонецькій ДЮСШ “Садко” продовжили термін дії вищої категорії
- 17:00 Родини з Лисичанської громади отримали допомогу від благодійників
- 16:00 У Києві відзначили п’яту річницю створення Щастинського району
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Для чого топпосадовці роблять гучні заяви щодо ВПО та як формується уявлення про допомогу переселенцям 09.12.2025 переглядів: 1527
- На фронті загинув патрульний з Луганщини 09.12.2025 переглядів: 1032
- Колишню освітянку з Лисичанська засудили до 10 років тюрми за колабораціонізм 08.12.2025 переглядів: 959
- Гайдай служить рядовим у ЗСУ, а у корупційній справі є підозрюваним - ЗМІ 12.12.2025 переглядів: 866


У Києві відбудеться презентація роману письменниці з Луганщини Тетяни Дейнегіної
Військовим передали дрони від Сіверськодонецькводоканалу
«Пасічника переселити до Сіверськодонецька». Містяни обурені постійними проблемами у місті