Луганчан запрошують до плейбек-театру у Дніпрі
У Дніпрі 24 жовтня о 19.00 відбудеться перфоманс соціального театру імпровізації – плейбек-театр. Запрошують усіх бажаючих.
Про це повідомляє Лисичанська МВА.
“Для плейбек-театру не існує сценарію. Глядачі (за бажанням) розповідають історії з власного життя, а перформери одразу відтворюють їх на сцені. Під час перформансу створюється атмосфера довіри та безпеки, щоб усі учасники відчули свою приналежність до процесу, до спільноти та могли отримати від цього ресурс”, – пояснили в адміністрації.
Захід проводиться ГО "Творче об'єднання "Фарба Фабра" у партнерстві з організацією Лікарі світу та за підтримки Федерального міністерства економічної співпраці та розвитку Німеччини, а також за підтримки ГО "Сила Майбутнього" і Лисичанської міської військової адміністрації.
Вхід вільний. Обов'язкова реєстрація у формі за посиланням.
Адреса: Дніпро, вул.Фабра, 4. (у просторі потрібно роззуватись).
Нагадаємо, у Києві 24 та 25 жовтня відбудуться вистави Луганського обласного академічного українського музично-драматичного театру.
- 470 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Рубіжанським спортсменам надаватимуть підтримку з бюджету громади: хто може отримати
- 18:14 Перші весняні вихідні в Україні будуть з опадами і морозами
- 18:00 Луганським поліцейським вручили президентські відзнаки (ФОТО)
- 17:00 Призначили першу заступницю начальника Сєвєродонецької МВА
- 17:00 Слобожанський дзен і промисловий Донбас: дві ідентичності Луганщини
Найпопулярніші новини за тиждень:
- На Черкащині до 15 років тюрми засудили переселенця з Луганщини, який передавав дані росіянам 26.02.2025 переглядів: 2555
- На війні загинув патрульний Луганської області 23.02.2025 переглядів: 2551
- Серед сіверськодонецьких ВПО проводять опитування щодо потреби у житлі 26.02.2025 переглядів: 2354
- Переселенців з Луганщини запрошують на поселення в гуртожиток на Рівненщині 21.02.2025 переглядів: 1803