У Львові прощаються з загиблим захисником з Луганщини
35-річний військовий Максим Зіневич, родом з Марківки, загинув 4 жовтня.
Про це повідомляє Львівська міська рада.
“12 жовтня Львів попрощається з військовослужбовцем Максимом Зіневичем, який загинув від рук російських окупантів, захищаючи Україну. Мерія закликає львів’ян та гостей міста долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань”, - йдеться у повідомленні.
У Львівській міськраді розповіли, що Максим Зіневич (01.01.1988 - 04.10.2023) - уродженець Марківки Луганської області.
Навчався у місцевій середній загальноосвітній школі. Працював на «Марківському сирзаводі».
Протягом 2015-2019 років виконував бойові завдання у зоні проведення антитерористичної операції у складі 3-го прикордонного загону імені Героя України полковника Євгенія Пікуса.
Повернувшись до цивільного життя, працював у будівельній сфері.
У перший день повномасштабного вторгнення добровольцем пішов на війну, виконував бойові завдання у складі 8-го окремого гірсько-штурмового батальйону 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс».
“Після переїзду до Львівської області, у лютому 2023 року вступив до лав 103-ї окремої бригади територіальної оборони Сил територіальної оборони Збройних Сил України та боронив державу на території Харківської області. За особисту мужність був нагороджений численними відзнаками”, - повідомили в ЛМР.
У Максима Зіневича залишилися батьки, дружина, двоє дітей та двоє братів.
Поховають воїна на Личаківському кладовищі.
Нагадаємо, 7 жовтня у військовому шпиталі від травм, отриманих під час мінометного обстрілу біля Водяного на Донеччині, помер військовий з Сєвєродонецька Іван Соболь.
- 1033 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 У Мінсоцполітики розповіли, скільки ВПО користуються субсидією на оренду житла
- 17:00 СБУ вдарила по складу «шахедів» у 1300 км від України
- 15:30 Одна з РДА Луганщини повідомила, як оптимізує штат згідно з розпорядженням Харченка
- 13:00 Першій сіверськодончанці схвалили допомогу з місцевого бюджету на кредит за «єОселею»
- 11:15 ЛОВА: У вцілілих будинках Сіверськодонецька заселена третина квартир, подекуди - ще менше
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Пенсії, соцдопомога та підтримка ВПО: у Мінсоцполітики анонсували зміни 02.08.2025 переглядів: 3944
- “За все моє життя у місті не було такого”: у Сіверськодонецьку скаржаться на якість води 08.08.2025 переглядів: 2999
- “Сумно на це дивитися”: у мережі показали демонтаж під’їзду будинку в Сіверськодонецьку (ВІДЕО) 07.08.2025 переглядів: 2392
- Президент звільнив Юрченка та Гайдая 03.08.2025 переглядів: 1261