“З урахуванням оперативної обстановки”. Окупанти дали визначення опалювальному сезону в Сєвєродонецьку
Сєвєродонецьк та Лисичанськ, за визначенням окупантів, «входять до опалювального сезону з урахуванням оперативної обстановки».
Про це повідомляє Луганська ОВА.
“Лисичанськ та Сєвєродонецьк знов залишилися без централізованого теплопостачання, вдруге зустрічаючи руську зиму. Водночас по документах ці міста не заморожені, а «входять до опалювального сезону з урахуванням оперативної обстановки». Тобто в опалювальний сезон вони, за думкою окупантів, увійшли – щоправда, без опалення”, - наголосили у ЛОВА.
Повідомляється також, що окупаційна влада відзвітувала про 90 % підготовку до зими електромережевого комплексу самопроголошеної “лнр”. Йдеться про заміну застарілого обладнання, ремонт електромереж, посилення опор ЛЕП.
“У цих відсотках вони не враховують міст і сіл, захоплених у 2022 році. У низці з них населення не має світла й досі, подекуди заживлено окремі будинки. Без електропостачання живуть десятки тисяч людей Кремінської, Сєвєродонецької, Лисичанської, Гірської, Попаснянської громад”, - зазначили в обласній адміністрації.
Нагадаємо, у містах Сєвєродонецької агломерації окупанти нібито почали запускати котельні.
- 1360 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 17:30 45 лисичан отримають грошову допомогу від МВА
- 14:00 Звільнилася директорка Лисичанського медичного коледжу
- 11:30 ЛОВА: окупантам не вдається залучити лікарів, у Лисичанську міськгаз вимагає передавати покази лічильників телефоном
- 09:00 Окупанти атакували понад 20 разів
- 18:00 У Києві голова ЛОДА відзначив спортсменів Луганщини
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Ексзаступниця голови Сіверськодонецької МВА Верховська отримала понад 1 млн грн зарплати 22.09.2025 переглядів: 8524
- «Завод та Сіверськодонецьк будували люди, які вміли мріяти»: розмова з директоркою музею «Азоту» Ольгою Головко 23.09.2025 переглядів: 4248
- “Це нахабна брехня”: сіверськодончани прокоментували звіт пасічника путіну про 800 відновлених будинків у “Сіверськодонецькій агломерації” 24.09.2025 переглядів: 3766
- У Сіверськодонецьку «гастролери» з рф відповідальність за неякісні ремонти перекидають на місцевих 22.09.2025 переглядів: 2317