Євлаш назвав причину зниження інтенсивності бойових дій на сході
За минулу добу, 16 жовтня, росіяни 687 разів відкривали вогонь з артилерії та мінометів по позиціях українських військових на Лиманському та Куп'янському напрямках. Проте окупантам стало важче проводити наступальні дії.
Про це в ефірі телемарафону “Єдині новини” повідомив начальник пресслужби Східного угруповання військ ЗСУ Ілля Євлаш.
“Наразі ворог 687 разів обстрілював наші позиції на цьому напрямку. Використовує традиційно реактивну артилерію та ствольну. Також дуже широко застосовує свої міномети різних калібрів, переважно це крупні калібри – 120 мм, та поряд з тим застосовує свою авіацію. Це пари Су-35, Су-34, які використовують керовані авіабомби. Також застосовує свою армійську авіацію, зокрема, К-52 та Мі-8”, – сказав він.
За його словами, під час боїв ЗСУ ліквідували 163 окупантів, а також знищили 24 зразки озброєння та техніки противника.
Серед них, зокрема, п'ять танків Т-72, шість бойових броньованих машин, чотири гармати Д-30, гаубиця "Мста-Б".
Євлаш також зазначив, що зараз дещо знизилася інтенсивність бойових дій, оскільки розпочинаються сезони дощів та проводити наступальні операції окупантам стало значно складніше.
У Луганській області, як повідомив начальник пресслужби, росіяни зосереджують увагу на атаках в бік Стельмахівки та Надії, проте силам оборони вдається відбивати атаки та втримувати рубежі, не даючи противнику просунутися.
Нагадаємо, українські військові 15 жовтня на Лимано-Куп’янському напрямку відбили атаки окупантів та знищили майже два десятки російської техніки.
- 606 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 14:00 Сіверськодонецька МВА виплатила допомогу на лікування ще 13 жителям громади
- 13:00 «Зустрінемось на Гвардійському»: сіверськодончан запрошують на онлайн-зустріч з нагоди Дня міста
- 12:00 Біжи за земляка: сіверськодончан запрошують до забігу на підтримку ветеранів, які втратили кінцівки
- 11:00 Броньовані автівки та квадроцикл: Луганська ОДА передала техніку поліцейським
- 10:00 У Черкасах попрощалися з загиблим захисником з Луганщини Олексієм Скрипником
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Сіверськодончанину Кирилу Ніжніку просять присвоїти звання Героя України (ПЕТИЦІЯ) 21.05.2026 переглядів: 4547
- Сіверськодонецька МВА призупинила діяльність закладів дошкільної освіти міста 22.05.2026 переглядів: 1086
- Офіс Сіверськодонецької МВА у Києві зруйнований після атаки рф, – Бойко 21.05.2026 переглядів: 899
- З російського полону повернувся рубіжанець Андрій Старіков 23.05.2026 переглядів: 818


«Зустрінемось на Гвардійському»: сіверськодончан запрошують на онлайн-зустріч з нагоди Дня міста
Біжи за земляка: сіверськодончан запрошують до забігу на підтримку ветеранів, які втратили кінцівки
У Черкасах попрощалися з загиблим захисником з Луганщини Олексієм Скрипником
