Сєвєродончанам призначили матеріальну допомогу на майже 350 тисяч гривень
Мешканцям Сєвєродонецької громади за результатами звернень призначили матеріальну допомогу на загальну суму майже 350 тисяч гривень.
Про це повідомляє Сєвєродонецька МВА.
Так, до Сєвєродонецької міської військової адміністрації надійшли звернення від мешканців громади. За результатами розгляду заяв матеріальну допомогу призначили 14 особам з числа мобілізованих осіб або осіб, які добровільно пішли служити до лав ЗСУ у період запровадження воєнного стану в Україні, на загальну суму 280 000 грн.
Крім того, відбулось чергове засідання комісії з питань призначення одноразової грошової допомоги громадянам, які опинились в складних життєвих обставинах. За поданими зверненнями допомогу отримають 14 мешканців Сєвєродонецької громади на загальну суму 67 000 грн.
Для консультацій зі спеціалістами Управління соцзахисту населення Сєвєродонецької МВА звертатись за телефонами.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що комісія Сєвєродонецької міської військової адміністрації за результатами розгляду звернень громадян призначила 16 особам, які опинились в складних життєвих обставинах, допомогу на загальну суму 78 тисяч гривень.
- 1120 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Судитимуть експрикордонника з Луганщини, який дезертував та при окупантах «навчає молодь»
- 18:00 «Болото та замасковані позиції окупантів»: НГУ показала кадри штурму у Серебрянському лісі (ВІДЕО)
- 17:28 Синоптикиня попередила українців про насування морозів
- 17:12 Понад 50 тисяч осіб - названа кількість безвісти зниклих українців
- 17:00 Луганські підприємці сплатили майже 150 мільйонів податків
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Не можуть собі дозволити майже нічого. Як живе переселенка з Сіверськодонецька у Житомирі 27.01.2025 переглядів: 7598
- Ще у трьох будинках у Сіверськодонецьку окупанти виявили “безхазяйні квартири” (АДРЕСИ) 31.01.2025 переглядів: 3487
- Призначили в.о. директора КНП «Сєвєродонецька міська багатопрофільна лікарня» 29.01.2025 переглядів: 2962
- Сіверськодончанам відшкодовуватимуть проїзд та перевезення майна, – Харченко 27.01.2025 переглядів: 2717