У Вінниці переселенцям з Луганщини видають непродовольчі набори: що можна отримати
У гуманітарному штабі «Луганщина моя» на Вінниччині триває видача непродовольчих наборів для внутрішньо переміщених осіб з Луганської області від Міжнародної організації з міграції (МОМ).
Про це повідомляє начальник Рубіжанської міської військової адміністрації Андрій Юрченко.
“Ще 194 родини були забезпечені необхідними речами, серед яких сонячні лампи, кухонні набори, розкладні стільці, ковдри, постільна білизна та матраци. Загалом за два дні видано 330 наборів для сімей”, - розповів він.
За його словами, планується, що загалом такою допомогою забезпечать 1290 сімей. Набори видають за попереднім запрошенням.
Хаб знаходиться за адресою: Вінниця, вул. Праведників Світу 43б.
Нагадаємо, у Броварах для луганських переселенців відкрили гуманітарний хаб.
- 946 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 10:00 Як волонтерка з Луганщини долає онкологію та продовжує допомагати армії
- 09:00 У Сіверськодонецьку скаржаться на роботу транспорту. Ціна виросла вдвічі, графіка немає
- 08:50 Головні новини на ранок, 9 червня: вперше F-16 збив Су-35, атака рф на Рівненщину, атака України на Чувашию
- 08:48 На Лиманському напрямку противник атакував 15 разів
- 18:00 Під Сіверськодонецьком добу тривають пожежі, окупанти мовчать (ФОТО)
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти заговорили про приміське залізничне сполучення у районі Сіверськодонецька 06.06.2025 переглядів: 12071
- На війні загинув захисник з Лисичанська: сьогодні з ним прощаються у Львові 04.06.2025 переглядів: 3060
- Окупанти знайшли ще дві “безхазяйні” квартири у Сіверськодонецьку (АДРЕСИ) 02.06.2025 переглядів: 2024
- росія завдала удару по Сумах, Чернігову і Одесі: є загиблі та руйнування 03.06.2025 переглядів: 1548