Шмигаль розповів, над чим працюватиме німецько-українське оборонне підприємство
Німецький оборонний концерн Rheinmetall та "Українська оборонна промисловість" утворили спільне підприємство.
Про це повідомив прем'єр Денис Шмигаль, який перебуває на шостому Німецько-українському економічному форумі, його головна тема – залучення німецьких інвестицій в економіку України.
Спільне підприємство здійснюватиме обслуговування та ремонт техніки, поставленої партнерами Україні. Також на цьому підприємстві проходитиме локалізація виробництва провідних зразків техніки Rheinmetall AG.
"ТОВ "Рейнметал – Українська оборонна промисловість" зареєстровано 18 жовтня. Радий оголосити про це під час Німецько-українського бізнес-форуму в Берліні", - сказав Шмигаль.
"Створення спільного підприємства є без перебільшення знаковою подією, яка виводить співпрацю між нашими країнами на якісно новий рівень та дозволить нам разом будувати арсенал вільного світу", - додав він.
DW нагадує, що 28 вересня Федеральне антимонопольне відомство Німеччини дало дозвіл Rheinmetall на створення спільного підприємства з "Укроборонпромом". Тоді німецький концерн заявляв, що спільне підприємство буде розташоване в Києві та працюватиме використовувати в Україні.
На першому етапі планується технічне обслуговування та ремонт транспортних засобів, переданих Збройним силам України (ЗСУ) Німеччиною, а на наступних - спільне виробництво окремих видів продукції Rheinmetall в Україні.
Нагадаємо, міністр стратегічних галузей промисловості України Олександр Камишин в інтерв'ю Politico заявив, що західним країнам необхідно прискорити виробництво ракет, снарядів і військових безпілотників якомога ближче до лінії фронту.
- 578 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 “Гаряча лінія”: керівництво ПФУ Луганщини три дні консультуватиме телефоном
- 14:00 На базі однієї з лікарень Луганщини у Рівному відкрили Центр знань та психологічної підтримки
- 11:00 ЛОВА: окупанти примушують школярів робити фото з батьками, у Лисичанську “ремонтники” покинули напіврозібраний будинок
- 09:37 Окупанти атакували 12 разів із застосуванням артилерії та безпілотників, – Харченко
- 18:00 На Алеї Захисників Луганщини у Дніпрі встановили меморіал загиблим прикордонникам
Найпопулярніші новини за тиждень:
- ЛОВА: На Луганщині партизани знищили обладнання на залізниці, ускладнивши логістику окупантам (ВІДЕО) 14.10.2025 переглядів: 5893
- Вища рада правосуддя звільнила суддю з Луганщини за істотний дисциплінарний проступок 14.10.2025 переглядів: 3456
- Лисичанська МВА почала прийом заяв на допомогу дітям військових до Дня Святого Миколая 14.10.2025 переглядів: 2120
- Окупанти атакували поблизу одинадцятьох населених пунктів на східних напрямках 15.10.2025 переглядів: 1308