“Задонатьте на ЗСУ”: поліція Луганщини попереджає про нову схему шахрайства
Шахраї почали відправляти людям листи або повідомлення про те, що Луганська обласна військова адміністрація звертається з проханням надати фінансову допомогу для придбання військового обладнання та амуніції для ЗСУ.
Про це повідомляє поліція Луганської області.
За інформацією, шахраї використовують різні канали комунікації. Наприклад, розсилають листи від імені очільника обласної адміністрації керівникам РВА чи підприємцям, телефонують від імені голів ОВА. У цих повідомленнях закликають задонатити на потреби Сил безпеки та оборони України. Водночас часто називають конкретний підрозділ, на потреби якого нібито необхідно зібрати кошти, перелік обладнання. Шахраї вказують власні рахунки та отримують на них кошти громадян, які хочуть допомогти українським бійцям.
У поліції зазначають, щоб уберегти себе, необхідно перевіряти достовірність усіх звернень від ОВА за контактами, вказаними на офіційних ресурсах обласних військових адміністрацій.
Також треба не переказувати кошти на рахунки незнайомців. А при отриманні подібних звернень повідомляти у поліцію.
Нагадаємо, раніше шахраї створили у соцмережах сторінку загиблого військовослужбовця та збирали гроші.
- 599 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 Наступного тижня діятиме «гаряча лінія» обласного ПФУ: графік та контакти
- 16:30 Під гаслом «прозорості» окупанти посилили фінансовий контроль на ТОТ, - ЦНС
- 15:30 Поліцейський Луганщини подолав ультрамарафон в Одесі
- 14:00 «З двох телефонів виклики не пройшли»: у Сіверськодонецьку незадоволені локальною мережею
- 12:30 Переселення, тюрма й 7 дітей: історія жительки Луганщини, яка відзначила свої 100 років на Рівненщині
Найпопулярніші новини за тиждень:
- На утримання сіверськодонецьких КП витратили понад 15 млн грн 13.01.2026 переглядів: 511
- Змінився граничний розмір доходу для надання допомоги на проживання ВПО 10.01.2026 переглядів: 507
- Навколо купівлі Сіверськодонецькою МВА «Лісової дачі» виникла суперечка: позиції сторін 14.01.2026 переглядів: 429
- Колишню посадовицю з Луганщини підозрюють у розтраті бюджетних коштів у сфері освіти 12.01.2026 переглядів: 388


Під гаслом «прозорості» окупанти посилили фінансовий контроль на ТОТ, - ЦНС
Переселення, тюрма й 7 дітей: історія жительки Луганщини, яка відзначила свої 100 років на Рівненщині
Окупанти атакували з боку Нововодяного