У Криму невідомі стріляли в екснардепа-зрадника Царьова, він у тяжкому стані
В окупованій росією Ялті у Криму відбувся замах на колишнього депутата Верховної Ради Олега Царьова.
Про це повідомив "гауляйтер" окупованої частини Запорізької області Володимир Рогов, його цитують російські ЗМІ.

За даними Telegram-каналу Mash, замах стався біля будинку Царьова, але достеменно не відомо, у нього або вистрілили, або поранили ножем. Зазначається, що зараз Царьов у реанімації у важкому стані.
Пізніше на офіційному Telegram-каналі Царьова з'явилося підтвердження.

Що відомо про Олега Царьова
Царьов був народним депутатом чотирьох скликань, заступником голови фракції Партії регіонів у Верховній Раді 7-го скликання, завжди мав радикально проросійську позицію. З моменту анексії Криму підтримав дії рф, а також сприяв окупації частини Донбасу.
З липня 2014 року Царьов став "спікером парламенту" "Новоросії", який складався з представників "лнр" та "днр". Парламент так і не запрацював, а в Україні Царьова звинувачують у державній зраді.
Царьов, який підбурював мешканців Донбасу до проросійських мітингів і підтримки дій рф, в "лнр" і "днр" жити не залишився, а виїхав у Крим.
- 734 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:08 Родичів зниклих безвісти луганчан запрошують на зустріч з омбудсменом
- 18:00 Діти з будинків сімейного типу Лисичанська отримали «теплу допомогу»
- 17:00 У Дніпрі луганські поліцейські допомагають з порядком на вулицях
- 16:01 Благодійники передали луганському гумхабу на Київщині конвектори
- 15:11 У Вінниці проведе прийом громадян керівник Рубіжанської МВА
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Допомога ВПО, виплати на дітей і соцстандарти: що зміниться з 1 січня 2026 року 01.01.2026 переглядів: 935
- Зимова підтримка 6500: понад 370 тисяч українців вже отримали кошти 02.01.2026 переглядів: 679
- Загинув військовий з Луганщини Ігор Орлов: його поховають у Львові 06.01.2026 переглядів: 570
- Перший заступник Харченка перед Новим роком отримав понад 150 тис. грн зарплати 04.01.2026 переглядів: 560


У Дніпрі луганські поліцейські допомагають з порядком на вулицях
Луганщина розгорнула п’ять пунктів незламності на Дніпропетровщині
Як змінилися пенсії з 1 січня 2026 року – роз’яснення луганського ПФУ