Ворог не зменшує інтенсивність обстрілів на Луганщині, - Лисогор
Опубліковано 08.11.2023 - 09:45
Окупанти минулої доби намагалися просунутися у Серебрянському лісництві.
Про це повідомляє Луганська ОВА.
За інформацією, учора росіяни спробували йти вперед у Серебрянському лісі, де їх спинили Сили оборони. Ворог вдарив по Надії та Серебрянському лісництву з авіації.
“Середньодобова кількість ворожих обстрілів вздовж нашої ділянки відповідальності не зменшується. Знов під вогнем опинилися Білогорівка та Невське. Але нам все ж таки вдалося доставити до жителів Невського та сіл навколо 280 буханок хліба”, – повідомив начальник Луганської обласної військової адміністрації Артем Лисогор.
Нагадаємо, 6 листопала Сили оборони відбили наступ ворога на Стельмахівку.
- 393 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Луганська спортсменка стала кращою спринтеркою на велогонці в Іспанії
- 18:00 У Києві прощатимуться із загиблим військовим з Марківщини
- 17:00 росія може "рознести" всю Україну "шахедами", - фахівець у галузі РЕБ
- 17:00 На війні загинув військовий з Білолуцька, його поховають на Харківщині
- 16:00 Луганчани передали чотири позашляховики бійцям штурмового батальйону 92-ої бригади
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Після «ремонтів» у Сіверськодонецьку частина квартир непридатна для проживання 14.06.2025 переглядів: 3294
- У Сіверськодонецьку окупанти виявили нові “безхазяйні” квартири (СПИСОК) 12.06.2025 переглядів: 1912
- Помер військовий з Луганщини, який повернувся з полону. Його поховали на Вінниччині 15.06.2025 переглядів: 1183
- “На папері красиво, а по факту - розруха”: у Сіверськодонецьку скаржаться на бардак і мародерство 11.06.2025 переглядів: 905