Противник випускає по Луганщині 500 снарядів на добу, ускладнює логістику, - Лисогор
Ситуація у деокупованих населених пунктах Луганщини погіршується через інтенсивні обстріли противника. Там ще залишаються 65 людей.
Про це “24 каналу” розповів начальник Луганської обласної військової адміністрації Артем Лисогор.
“Ситуація за останній місяць погіршилася у зв'язку з тим, що ворог не припиняє спроби атакувати наші населені пункти, позиції наших хлопців зі Збройних сил, тому що є чітке завдання вийти на межі Луганської області та Харківської. Але наші Збройні сили роблять усе, щоб ці плани не здійснилися”, - сказав він.
За його словами, впродовж тижня з деокупованих сіл вдалося вивезли 10 осіб. На тепер там залишаються ще 65 людей. З ними постійно працюють щодо евакуації, а також завозять необхідні речі та харчі.
“Розуміємо, що йде зима. Проведені перемовини як з благодійниками, так і за державний кошт придбані й передані опалювальні пристрої. У тому числі - дрова... Вони частково вже завезені, частково продовжуємо завозити. Трохи ускладнилася логістика, тому що дуже велика кількість обстрілів, у тому числі - авіаційних ударів”, - розповів Артем Лисогор.
Він додав, що ворог активно використовує БПЛА. Майже постійно б’є по населених пунктах, шляхах евакуації й поповнення матеріального резерву та забезпечення людей.
“Обстрілів дуже багато: 110-130 за добу. Це в середньому по 500 різних калібрів мін та снарядів прилітає, у тому числі - 5-10 ударів повітряних”, - поінформував очільник ЛОВА.
- 613 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 16:00 Івана Бочка призначили першим заступником голови Луганської ОДА
- 15:00 Житло для сіверськодончан 60+: у Держмолодьжитлі визначили переможців за програмою
- 14:24 Як переселенці з Луганщини можуть долучитися до лав Держспецтрансслужби за контрактом
- 14:00 Окупанти заарештували уродженку Луганщини за звинуваченням у «державній зраді»
- 13:00 Юристи БФ «Право на захист» консультуватимуть ВПО Сіверськодонецької громади у Дніпрі
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Чому призупиняють роботу сіверськодонецьких шкіл і що буде з учителями та учнями 13.06.2026 переглядів: 1459
- Айдар, Щастя, Сіверськодонецьк: дрони Третього корпусу атакують логістику окупантів на Луганщині (ВІДЕО) 11.06.2026 переглядів: 1369
- Вночі в окупованому Сіверськодонецьку було гучно: що відомо 10.06.2026 переглядів: 1155
- Житло для сіверськодончан 60+: сформували список претендентів на участь у програмі 08.06.2026 переглядів: 942


Івана Бочка призначили першим заступником голови Луганської ОДА
Житло для сіверськодончан 60+: у Держмолодьжитлі визначили переможців за програмою
Як переселенці з Луганщини можуть долучитися до лав Держспецтрансслужби за контрактом
