Єрмак відповів, чи є єдність між Залужним і Зеленським
Керівник Офісу президента Андрій Єрмак прокоментував інформацію про наміри президента Володимира Зеленського відправити у відставку Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного.
Про це Єрмак сказав в інтерв'ю.
"А як може бути по-іншому? У нас є єдина позиція - перемогти в цій війні. Але безумовно сьогодні йде постійний діалог, постійна робота 24/7. Ми повинні бути ще розумніші, ще креативніші", - сказав він, говорячи про єдність Залужного і Зеленського.
Відповідаючи на питання про те, чи має намір Зеленський замінити Залужного на когось іншого, Єрмак сказав: "Я не чув про це, у мене немає такої інформації".
Нагадаємо, чергові чутки про підготовку відставки Залужного з'явилися після його інтерв'ю виданню Time і авторській статті, в якій Залужний наполягає на тому, що війна "зайшла у глухий кут" і Україні потрібно не допустити поринання в "окопну війну".
Президент Володимир Зеленський не погодився з оцінкою Залужного, а один з заступників Офісу президента Ігор Жовква, коментуючи статтю Залужного в журналі The Economist, заявив, що військовим не варто виносити на публіку те, що відбувається на фронті.
Невдовзі після цього нардеп Володимир Ар'єв (фракція "ЄС") у соцмережі з посиланням на свої джерела заявив, що нібито міністр оборони Рустем Умєров вніс на Ставку подання про звільнення Залужного. Після цього Ар'єв свій допис видалив і опублікував спростування.
- 581 перегляд
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 17:00 На окупованій Луганщині чоловіків примусово відправляють на «спеціальні збори»
- 14:00 Луганські діячі культури отримали державні нагороди напередодні професійного свята
- 12:00 Ворожий дрон забрав життя захисника з Луганщини
- 09:30 Окупанти штурмували поблизу 11 населених пунктів на двох східних напрямках
- 09:00 “Стоятимемо до перемоги, однак армії необхідні зміни”: сіверськодончанин, підполковник Микола Дубілєв
Найпопулярніші новини за тиждень:
- На Дніпропетровщині внаслідок ворожого авіаудару загинув луганський поліцейський 04.11.2025 переглядів: 903
- На Закарпатті за колабораціонізм засудили працівника сіверськодонецького «Оргхіму», – ЗМІ 04.11.2025 переглядів: 866
- В Ірпені поховали загиблого військового з Луганщини Вадима Лихацького 06.11.2025 переглядів: 750
- Харченко призначив нову директорку Департаменту соцзахисту населення Луганської ОВА – що відомо 05.11.2025 переглядів: 559


Ворожий дрон забрав життя захисника з Луганщини
Окупанти штурмували поблизу 11 населених пунктів на двох східних напрямках
У Запоріжжі продовжують будувати та ремонтувати житло для ВПО