У Мінреінтеграції пообіцяли, що виплати ВПО за листопад профінансують вчасно
На виплати ВПО у першому періоді листопада наразі передбачено майже 5,8 мільярда гривень.
Про це повідомляє Мінреінтеграції.
"Виплати ВПО у листопаді будуть профінансовані вчасно", - зазначається у повідомленні.
Йдеться про щомісячну державну допомогу на проживання, яка становить 3 тисячі гривень особам з інвалідністю й дітям і 2 тисячі гривень для всіх інших внутрішньо переміщених осіб.
Питання обговорювалося на засіданні Координаційного штабу з питань забезпечення реалізації прав і свобод ВПО під головуванням віцепрем’єрки Ірини Верещук.
“Як повідомив представник Мінсоцполітики, платіжні документи на виплати ВПО у першому періоді поточного місяця будуть направлені до Держказначейства 15 листопада. Після цього протягом кількох днів гроші надійдуть на банківські рахунки внутрішніх переселенців”, - поінформували у міністерстві.
З питаннями щодо виплат можна звернутися на цілодобову гарячу лінію з кризових питань: 15-48 або на гарячу лінію Уповноваженого з питань ВПО за номером: (066) 813-62-39.
Нагадаємо, у Мінреінтеграції розповіли про проєкт, який гарантує виплати переселенцям після їхнього повернення з-за кордону.
- 726 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 12:00 держдума рф зобов'язала операторів відключати зв’язок на вимогу фсб
- 11:00 На Луганщині окупанти засудили місцевих жителів за пости в соцмережах
- 10:00 На Донеччині загинув військовий з Луганщини Максим Тищенко
- 09:07 На окупованій Луганщині дітям роздадуть збірки про військових рф, а у школах відкрили десятки класів зі спецвишколом
- 08:42 18 разів за добу атакували окупанти на Лиманському та Слов’янському напрямках
Найпопулярніші новини за тиждень:
- 5 сімейних пар, долі яких пов’язані з Луганщиною: Жили, любили та творили історію сторіччя і десятиліття тому 14.02.2026 переглядів: 2380
- Гуманітарка для переселенців з Луганщини: ситуація у хабах на початок 2026 року 13.02.2026 переглядів: 881
- На Київщині попрощаються з загиблим захисником з Сіверськодонецька Дмитром Трофимовим 13.02.2026 переглядів: 873
- Поховали захисника з Лисичанська Костянтина Данільченка, який загинув в авіакатастрофі 11.02.2026 переглядів: 827


На Донеччині загинув військовий з Луганщини Максим Тищенко
18 разів за добу атакували окупанти на Лиманському та Слов’янському напрямках
На пенсії луганчанам спрямували 1,1 млрд грн. До 1 квітня потрібно повідомити про неодержання російської пенсії 