Фаріон допомогла ФСБ арештувати проукраїнського студента у Криму (ФОТО)
Колишня народна депутатка Ірина Фаріон опублікувала особисті дані українця Максима Глебова, студента з Симферополя. Після цього його розшукала російська ФСБ.
Вона у Telegram опублікувала скріншот його листа, де він висловився на підтримку позиції Фаріон у питанні російськомовних військових. Зараз цей пост вже видалений, але українські ЗМІ встигли зробити скріншот.
Підписники Фаріон просили її прибрати особисті дані студента і не наражати його на небезпеку, проте вона відмовила.
Невдовзі ФСБ схопила студента та змусила вибачатися на камеру.
Подальша доля студента невідома.
Нагадаємо, омбудсмен Дмитро Лубінець і заступник Комітету Верховної Ради з питань нацбезпеки, оборони та розвідки Єгор Чернєв просять правоохоронні органи перевірити висловлювання екснардепки Ірини Фаріон на предмет вчинення кримінальних злочинів.
В інтерв'ю журналістці Яніні Соколовій Фаріон сказала, що російськомовних бійців 3 ОШБр та "Азова" не можна назвати українцями.
"Я не можу назвати їх українцями. Якщо вони не говорять українською мовою – то нехай себе назвуть "руськими". Чому вони такі очманілі? Якщо вони такі великі патріоти – покажіть свій патріотизм", – сказала Фаріон.
Згодом вона зробила пост у Facebook, де назвала російськомовних військових "москворотими".
- 799 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Луганські ВПО на Київщині можуть отримати гуманітарну допомогу – куди звертатися
- 18:00 “Мерзенна та цинічна брехня” від України: окупанти у Сіверськодонецьку заборонили супутникове телебачення
- 17:05 Пенсійний фонд Луганщини за майже 100 тис. грн ремонтуватиме будівлю у Черкасах
- 16:00 Спортсменам зі Щастинської громади виплатили понад 50 тис. грн винагороди
- 15:03 Окупанти планують восени призвати рекордну кількість новобранців, – Спротив
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «Мене це не влаштовує»: нардеп готує поправки через урізання суми на виплати ВПО у проєкті бюджету 16.09.2025 переглядів: 10660
- Ексзаступниця голови Сіверськодонецької МВА Верховська отримала понад 1 млн грн зарплати 22.09.2025 переглядів: 7032
- 12 років тюрми загрожує колаборанту з Сіверськодонецька за роботу в окупаційній адміністрації 17.09.2025 переглядів: 1938
- У Сіверськодонецьку «гастролери» з рф відповідальність за неякісні ремонти перекидають на місцевих 22.09.2025 переглядів: 1820