Двом громадам Луганщини передали будівельну техніку
Рубіжанська та Кремінська громади отримали важку будівельну техніку від проєкту DG East.
Про це повідомляє Луганська ОВА.
Ключі від техніки представникам громад передали надзвичайний і повноважний посол США в Україні Бріджит Брінк та віцепрем'єр-міністр України Ірина Верещук.
Начальник Луганської ОВА Артем Лисогор подякував команді проєкту DG East на чолі з керівником Майклом Стівейтером за співпрацю, яка розпочалась ще у 2018 році та триває дотепер.
«Наші американські партнери передали важку будівельну техніку, це дуже важливо для відновлення наших територій після деокупації», - зазначив він.
Як зауважили у Мінреінтеграції, громади Донецької, Луганської, Херсонської, Запорізької та Харківської областей отримали екскаватори Backhoe loader JCB 4CX Sitemaster і Crawler JCB JS 305 LC.
Нагадаємо, Сєвєродонецька громада закуповує спецтехніку та обладнання для формування ресурсів, які будуть необхідні для її життєзабезпечення після звільнення території.
- 510 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:36 Помер Курт Шмід
- 19:00 Луганському бізнесу назвуть критерії визначення підприємств критично важливими
- 18:00 11 вихованцям сіверськодонецьких ДЮСШ виплатили допомогу
- 17:09 Синоптикиня сказала, де в Україні буде найхолодніше на вихідних
- 17:00 У Києві хаб Старобільської РДА продовжує видачу гуманітарної допомоги
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Від георгіївської стрічки до червоного маку — як Луганщина вшановувала день Перемоги над нацизмом 08.05.2025 переглядів: 2857
- Окупанти вдарили по техніці лисичан, яка задіяна у зведенні фортифікацій на Донеччині (ВІДЕО) 04.05.2025 переглядів: 2137
- У Києві прощатимуться з загиблим 19-річним військовим з Луганщини 05.05.2025 переглядів: 1211
- У День прикордонника Луганщина втратила ще одного захисника 02.05.2025 переглядів: 1057