На Луганщині окупанти тиснуть на студентів, які не стали на військовий облік
Студентів профтехів у самопроголошеній «лнр» не допускають до сесії без взяття на військовий облік. Для держслужбовців-колаборантів на Луганщині росіяни ввели примусові платні курси підвищення кваліфікації.
Про це йдеться у зведенні Луганської ОВА.
За інформацією, у першокурсників закладів професійної освіти в самопроголошеній «лнр» вимагають відмітку про взяття на військовий облік.
«Серед них є ті, хто оминув тиск у випускних класах або закінчив школу роком раніше. Погрожують не допустити до екзаменів, які невдовзі мають розпочатися», - розповіли у ЛОВА.
Також повідомляється, що з Луганська до органів окупаційної влади на місцях надходять листи щодо необхідності участі держслужбовців-колаборантів у курсах підвищення кваліфікації у москві. Ціна одного курсу – 44 тисячі рублів без урахування дороги.
«Навчання стосуватиметься оподаткування підприємств агропромислового розвитку. Бажаючих примусово збирають з кожного адміністративного осередку так званої «лнр», - зауважили у ЛОВА.
Нагадаємо, на Луганщині окупанти мобілізують студентів вишів денної форми навчання.
- 434 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 12:00 Екскерівник Луганської ОВА Лисогор працює у “Люті”
- 11:00 Релокований бізнес Луганщини запрошують пройти опитування щодо проблемних питань
- 10:00 У Сіверськодонецьку розігнали підприємство, яке робило ремонти, куди тепер звертатися – люди не знають
- 09:42 «Це свято – воно було, є та буде», - Віталій Тарасов
- 09:00 ЛОВА: на окупованій Луганщині не видаватимуть біометричні паспорти, у Лисичанську затопило багатоповерхівку
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Під окупованим Сіверськодонецьком безкоштовно роздають дачі 16.07.2025 переглядів: 5099
- Мешканці захопленої Луганщини не зможуть позбутися паспорта рф навіть при підозрі в екстремізмі. Ціна на газ зросла на 62% 18.07.2025 переглядів: 5062
- Внесли зміни до умов пільгової іпотеки “Житло для ВПО”: про що мова 18.07.2025 переглядів: 4287
- «А хіба його відновили?» Окупанти заговорили про відкриття знищеного ними Льодового палацу 18.07.2025 переглядів: 1278