Напередодні зими лисичани не можуть добитися пільг на вугілля від окупаційної влади
У Лисичанську не приймають документи на пільги для придбання вугілля. Окупаційна влада Сєвєродонецька оновлює евакуаційні списки колаборантів.
Про це йдеться у зведенні Луганської ОВА.
За інформацією, в Лисичанську за два тижні до зими відмовляються приймати документи на надання пільг для придбання вугілля.
“Протягом декількох місяців люди щодня намагаються домогтися оформлення цієї послуги – надавачі очікують дозволу від місцевої окупаційної влади. Крім цього, населений пункт другу зиму залишається без централізованого опалення. Вирішують ці проблеми лисичани за власний кошт”, – наголосили в обласній адміністрації.
Також повідомляється, що окупаційна влада Сєвєродонецька та інших окупованих населених пунктів за командою зверху оновлює евакуаційні списки для колаборантів. Кількість місць в них постійно змінюється.
“Останній з них виявився найкоротшим за увесь час – до нього не увійшли навіть керівники комунальних установ міста. Обіцянок та гарантій безпеки колаборантам росіяни дають все менше”, – зазначили у ЛОВА.
Нагадаємо, окупаційна влада готується до евакуації з Луганщини.
- 617 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Серед звільнених з полону – двоє бійців Луганського прикордонного загону
- 18:00 На фронті загинув патрульний з Луганщини
- 17:35 День весняного рівнодення принесе Україні потепління до +13
- 17:00 Матері загиблого захисника з Кремінної вручили «Почесний знак Святого Юрія»
- 16:19 Обмін полоненими між Україною і рф: додому повернулися 197 українських воїнів (ФОТО)
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти заявили, що не мають відношення до ремонтників у Сіверськодонецьку 18.03.2025 переглядів: 9898
- Окупанти сповістили про "аварійні" магазини у Сіверськодонецьку 13.03.2025 переглядів: 5773
- В уряді розробляють “Портфель для ВПО”, який міститиме комплексний пакет послуг, - ЗМІ 18.03.2025 переглядів: 1869
- Ексчиновниця Сєвєродонецької ВЦА перейшла на бік окупантів – їй загрожує до 10 років тюрми 13.03.2025 переглядів: 1431