“Зовсім нещодавно люди жили в мирі та спокої”: росіяни показали випалені вулиці Сєвєродонецька (ВІДЕО)

“Зовсім нещодавно люди жили в мирі та спокої”: росіяни показали випалені вулиці Сєвєродонецька (ВІДЕО)

У мережі з'явилося нове відео з окупованого Сєвєродонецька, на якому зняті вулиці міста станом на листопад 2023 року.

Відео розмістили члени російської релігійної організації, які побували у місті.

На кадрах переважно старі райони міста, які сильно постраждали під час бойових дій. Видно, що левова частина будинків спалені та зруйновані. Відновлювальні роботи там не ведуться, завали не розбираються.

“Це, мабуть, з літака. ФАБ. Взагалі склало весь будинок”, - кажуть автори відео, проїжджаючи повз будівлі, від якої залишилося кілька зовнішніх стін.

У відео росіяни розповідають, що місцеві люди потребують допомоги. Зокрема, розповіли історію мешканки будинку по Партизанській. На виділені окупаційною адміністрацією 100 тисяч рублів та встановила автономне опалення. На інше коштів не вистачило.

“Дах якось підлатали. Але зараз частину даху зірвало, був вітер великий. А вікна в зиму... Ну, вона стоїть у черзі на ремонт вікон. Черга - 26-й рік, скоріш за все. Коли дійде - невідомо. Черга просувається швидше там, де 50% квартир жилих. Тут живе всього три родини у цьому будинку, тому така є потреба”, - каже людина за кадром.

В іншому будинку росіяни показали дірку в даху, яку вони планують “залатати” банерами. А також продовжили фільмувати “хроніку” зруйнованого війною міста.

“Красивий райончик з невеликими будинками. Але весь зруйнований. Ось так виглядає Сєвєродонецьк, дуже сильно зруйноване місто”, - констатує автор відео.

“Вирішили трішки познімати, як виглядає місто, як живуть люди. У яких умовах. Зовсім нещодавно вони жили в мирі та спокої”, - визнають росіяни.

Також вони розповіли, що у місті є великі проблеми зі світлом: його дуже часто вимикають.

Нагадаємо, у старих районах Сєвєродонецька людям досі не вставили вікна, у будинках течуть дахи та немає опалення. На тлі цих проблем люди обурені тим, що окупанти вкладають плитку в центрі міста.

Підпишись на наш Телеграм