Луганські поліцейські з європейцями обговорили ідентифікацію тіл після деокупації
У межах співпраці ГУНП в Луганській області та Консультативної місії Європейського Союзу обговорили ідентифікацію тіл на стихійних, масових похованнях, а також ідентифікацію невпізнаних трупів.
Про це йшла мова на робочій зустрічі поліцейських та представників КМЕС з метою встановлення потреб та розуміння методик роботи відділу криміналістичного забезпечення, повідомляє обласна поліція.
Поліцейські-криміналісти продемонстрували зарубіжним партнерам обладнання, завдяки якому працюють. Також за допомогою відеоролику наочно показали свою практичну діяльність.
Зокрема, обговорили таку тему, як ідентифікація тіл на стихійних, масових похованнях та ідентифікація невпізнаних трупів.
"Як показав час, там, де на українських територій ступала нога російських загарбників, після деокупації неодноразово були виявлені стихійні кладовища. Експерти-криміналісти поліції Луганщини, попри тимчасову окупацію майже всієї області, мають колосальний досвід у оглядах таких місць, зокрема, у Бучі, Ірпені, Ізюмі та Куп’янську. Окрім того, займалися й ідентифікацією тіл у місцях ракетних обстрілів окупантами по містам Вінниці та Кременчук", - наголосили у поліції.
Після зустрічі західні партнери висловили підтримку та зазначили, що й надалі планують всебічно допомагати поліцейським Луганщини.
Нагадаємо, вибухотехнікам поліції Луганщини передали матеріали для роботи.
- 411 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 17:00 Для луганських ВПО провели різдвяну екскурсію Києвом (ФОТО)
- 16:30 Рубіжанам виплатили понад 300 тис. грн допомоги
- 15:14 До руху спротиву на ТОТ долучаються нові активісти – фото свіжої акції
- 13:00 Помер багаторічний редактор Новопсковської районної газети
- 11:30 Уряд перейменував ще одну громаду Луганщини
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Для чого топпосадовці роблять гучні заяви щодо ВПО та як формується уявлення про допомогу переселенцям 09.12.2025 переглядів: 1420
- На фронті загинув патрульний з Луганщини 09.12.2025 переглядів: 995
- Колишню освітянку з Лисичанська засудили до 10 років тюрми за колабораціонізм 08.12.2025 переглядів: 915
- Гайдай служить рядовим у ЗСУ, а у корупційній справі є підозрюваним - ЗМІ 12.12.2025 переглядів: 762




Помер багаторічний редактор Новопсковської районної газети
Уряд перейменував ще одну громаду Луганщини
ЛОВА: у Сіверськодонецьку знесуть ще два будинки, школярів примушують писати окупаційним військам