Луганчан заохочуватимуть ставати фахівцями з розмінування
Луганщина долучається до рекрутингової кампанії за фахом «Демінер з гуманітарного розмінування».
Про це повідомляє Луганська ОВА.
Зазначається, що для жителів Луганщини рекрутингові заходи почнуться з січня 2024 року.
Підбором та адаптацією персоналу займається HALO Trust – міжнародна організація, яка усуває загрози вибухонебезпечних залишків війни: знаходить вибухонебезпечні предмети, позначає території, складає мапи, очищає від вибухонебезпечних предметів колишні зони бойових дій.
“Луганською ОВА та представництвом HALO Trust в Україні укладений Меморандум про співпрацю. У його рамках передбачено проведення інформаційної, рекрутингової, навчальної діяльності, спрямованої на підготовку внутрішньо переміщених осіб з Луганщини за фахом «Демінер з гуманітарного розмінування» та їхнього подальшого працевлаштування у HALO Trust. Крім того - формування кадрового резерву з фахівців цього напрямку для того, щоб вони виконували функції з розмінування та протимінної діяльності після звільнення наших територій”, - розповів перший заступник голови облдержадміністрації Олексій Смирнов.
Консультації можна отримати за телефоном: 0800-300-662.
“Наразі в Україні усього вісім закладів освіти ліцензовані для підготовки професійних саперів. Тому в умовах високого мінного забруднення територій робота демінерів є дуже затребуваною. Зарплата демінера складає від 28 тисяч гривень”, - зауважили у ЛОВА.
Нагадаємо, Лисогор заявив про швидкий початок розмінування Луганщини одразу після деокупації.
- 685 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 10:00 У Черкасах попрощалися з загиблим захисником з Луганщини Олексієм Скрипником
- 09:00 ЛОВА: Окупанти оминули Сіверськодонецьк і Рубіжне у «програмі розвитку»
- 08:30 Ворог застосував реактивну артилерію на Луганщині
- 20:15 На Луганщині Сили безпілотних систем уразили РЛС «Небо СВ» та склади окупантів (ВІДЕО)
- 19:00 У Мінсоцполітики нагадали ВПО про важливість подання заяви на виплати до 1 червня
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Сіверськодончанину Кирилу Ніжніку просять присвоїти звання Героя України (ПЕТИЦІЯ) 21.05.2026 переглядів: 4539
- У Сіверськодонецьку Сили оборони уразили підрозділ росіян, – Генштаб 20.05.2026 переглядів: 1764
- Сіверськодонецька МВА призупинила діяльність закладів дошкільної освіти міста 22.05.2026 переглядів: 1080
- Офіс Сіверськодонецької МВА у Києві зруйнований після атаки рф, – Бойко 21.05.2026 переглядів: 892


У Черкасах попрощалися з загиблим захисником з Луганщини Олексієм Скрипником
ЛОВА: Окупанти оминули Сіверськодонецьк і Рубіжне у «програмі розвитку»
Ворог застосував реактивну артилерію на Луганщині
