Лисогор про обіцянки окупантів: “Опалення, світло, вода - нічого з цього не зроблено”
Окупанти активніше блокують системи зв’язку на Луганщині. Також вони не виконали обіцянки щодо відновлення опалення, світла та води в окупованих містах.
Про це в ефірі телемарафону “Єдині новини” розповів начальник Луганської ОВА Артем Лисогор.
“Зараз трохи терористичні війська та окупанти почали придушувати сигнали зв’язку ще сильніше, поблокували месенджерів багато, майже щодня блокують vpn...Але інформацію все одно отримуємо”, - сказав Лисогор.
За отриманою інформацією, додав він, людям в окупації “зараз важко”.
“Тому що всі обіцянки, які давалися...Опалення, світло, вода - нічого з цього не зроблено. Лише в деяких районах Сєвєродонецька та в одному районі Лисичанська підключили світло. Ледь-ледь підключили. Причому, досі не можемо зрозуміти... тому що мережа не була протягнута. Скоріш за все, якісь генератори. З водою проблеми. Опалення, самі розумієте, - його нема. Люди переходять на пічне або там, де є електроенергія чи генератори, на генеровану електроенергію”, - повідомив Лисогор.
Нагадаємо, лисичанам-комунальникам окупанти не платять з весни.
- 478 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Ще 29 військовим з Сіверськодонецької громади надали матеріальної підтримки на майже пів мільйона гривень
- 18:00 Переселенці можуть отримати будматеріали на ремонт житла на Київщині
- 17:22 Погода на п'ятницю: В одному регіоні України очікується зниження температури і грозові дощі
- 17:00 Луганській клінічній лікарні передали медобладнання від благодійників
- 16:16 Мерц вважає, що досягнення припинення вогню в Україні затягнеться на місяці
Найпопулярніші новини за тиждень:
- NRC відкриває прийом заявок на грошову допомогу постраждалим від війни: подробиці 16.05.2025 переглядів: 3347
- Окупанти хочуть вкласти понад 90 млрд рублів у захоплену Луганщину, щоб «заякорити» та «застовпити» там бізнес росіян 16.05.2025 переглядів: 1990
- Кабмін затвердив новий порядок компенсацій за розміщення ВПО 17.05.2025 переглядів: 1676
- На Київщині прощатимуться із загиблим поліцейським з Луганщини 21.05.2025 переглядів: 1162