До Дня волонтера президент відзначив держслужбовицю з Рубіжного
Начальниця служби у справах дітей Рубіжанської МВА Олена Нічупієнко отримала відзнаку Президента України «За оборону України». Нагороду їй вручили на урочистому заході Луганської ОВА з нагоди Міжнародного Дня волонтера.
Про це повідомляє начальник Рубіжанської міської військової адміністрації Андрій Юрченко.
“З самого початку російської агресії Олена приймала активну участь в евакуації родин з дітьми. Навіть у складних умовах, не дивлячись на відсутність світла та щільні обстріли, вона знаходила можливість координувати допомогу та щоденно направляти автобуси з дітьми та їхніми батьками до безпечних місць”, – зазначили у Рубіжанській МВА.
За інформацією, за її підтримки понад тисячу дітей та дорослих знайшли притулок у різних куточках країни та світу.
Нагадаємо, минулого року відзнакою від Глави держави «Золоте серце» нагородили двох волонтерів з Луганщини.
- 698 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 В освітніх закладах на ТОТ вводять оцінки за поведінку
- 18:00 Окупанти відбиратимуть ДНК-матеріали родичів тих, хто похований на «Лісовій Дачі»
- 17:00 «Чекаємо на критику та раціональні пропозиції». У Сіверськодонецькій МВА розповіли про робочу поїздку до «Лісової Дачі»
- 16:00 Двом луганчанам, яких взяли в полон Сили оборони, повідомили про підозру
- 15:00 Одна з громад розпочала прийом заяв на літнє оздоровлення дітей
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Стало відомо про загибель ще одного військового з Луганщини 18.01.2026 переглядів: 1622
- Навколо купівлі Сіверськодонецькою МВА «Лісової дачі» виникла суперечка: позиції сторін 14.01.2026 переглядів: 566
- На утримання сіверськодонецьких КП витратили понад 15 млн грн 13.01.2026 переглядів: 555
- Колишню посадовицю з Луганщини підозрюють у розтраті бюджетних коштів у сфері освіти 12.01.2026 переглядів: 464


«Чекаємо на критику та раціональні пропозиції». У Сіверськодонецькій МВА розповіли про робочу поїздку до «...
Дружина ветерана з Луганщини відкрила фотоцентр у Дрогобичі
Сіверськодончани про воду: «Ремонтними роботами навіть не пахне, зробили б уже підвіз води»