ЛОВА: Окупанти не запустили опалення у Сєвєродонецьку
Сєвєродонецьк залишається без централізованого опалення. У Рубіжному окупанти запрошують містян безоплатно долучитися до відновлювальних робіт.
Про це йдеться у зведенні Луганської ОВА.
“Сєвєродонецьк залишається без централізованого опалення. Навіть ті поодинокі будинки, де встановили модульні котельні. Так, опресування загарбники провели – на тому й зупинилися. Обладнання ніби змонтоване, але працювати не хоче”, - розповіли в обласній адміністрації.
За інформацією ЛОВА, у сусіднє Рубіжне вже не приїздять будівельники. Для виконання відновлювальних робіт шукають місцевих жителів.
“До міста завітала російська будівельна фірма-гастролер. Керівництво без виконавців. Останніх шукають по місту – через окупаційну адміністрацію та центр зайнятості запрошують на безоплатні відновлювальні роботи. Значного бажання в місцевих після 1,5 року без грошей не спостерігається”, - зауважили в ЛОВА.
Нагадаємо, голова Сєвєродонецької РДА Роман Власенко наголошував, що окупанти не готові до пусків котелень у Сєвєродонецьку.
- 1116 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 09:05 Фейкові закупівлі для війська: судитимуть фігурантів схеми привласнення грошей Сіверськодонецької громади
- 08:41 На Луганщині окупанти атакували з боку Твердохлібового
- 19:00 Рубіжанські медики розпочали надання безоплатних медичних послуг у хабі благодійної організації БФ «Рішучі серця»
- 17:35 Картинки не буде. На окупованій Луганщині жаліються на роботу Telegram
- 16:07 26 пакетів медичних послуг законтрактактували сіверськодонецькі КНП
Найпопулярніші новини за тиждень:
- З 24-річним військовим з Сіверськодонецька Кирилом Ніжніком попрощалися на Черкащині 05.02.2026 переглядів: 1589
- З російського полону визволили військового медика з Луганщини 05.02.2026 переглядів: 1093
- В Одесі попрощаються з загиблим захисником з Луганщини Максимом Дегтярьовим 06.02.2026 переглядів: 768
- Переселенець з Луганщини збирав дані для повітряних атак рф, його затримала СБУ 06.02.2026 переглядів: 593


Фейкові закупівлі для війська: судитимуть фігурантів схеми привласнення грошей Сіверськодонецької громади
На Луганщині окупанти атакували з боку Твердохлібового
Картинки не буде. На окупованій Луганщині жаліються на роботу Telegram