Україна ризикує програти війну без допомоги США, — Єрмак

Україна ризикує програти війну без допомоги США, — Єрмак

Керівник Офісу президента України Андрій Єрмак, перебуваючи у США, закликав Конгрес якомога швидше схвалити додаткове фінансування для України.

Про це повідомляє "Голос Америки".

"Без допомоги є великий ризик програти війну", - наголосив він.

"Якщо допомога, яка зараз обговорюється в Конгресі, буде відкладена - я не кажу не прийнята - це створить великий ризик того, що ми будемо в тому самому становищі, в якому ми зараз. І звісно це з великою ймовірністю зробить неможливим продовження звільнення територій і створить великий ризик програти війну", – заявив Єрмак.

Крім військової, Україна потребує допомоги для бюджету, без якої українцям буде важче виживати в умовах війни.

"Якщо ми говоримо про пряму бюджетну підтримку, важливо розуміти – під час цієї жахливої війни, звичайно за вашої підтримки та підтримки партнерів – ми живі, наша країна жива, наші люди повертаються назад до України", – наголосив Єрмак.

Єрмак назвав якнайшвидше голосування за додаткове фінансування для України критично важливим: “Це критично важливо, щоб за цю підтримку проголосували в Конгресі і проголосували настільки швидко, наскільки це можливо".

Він додав, що Україна зараз працює із партнерами, щоб завершити план на наступний рік.

"Ми хочемо виграти якомога швидше, тому що минуло вже два роки і два роки – це великий термін”, - відзначає Єрмак.

Нагадаємо, Президент США Джо Байден назвав перспективу припинення допомоги Україні "просто неправильною" і додав, що це божевілля. Це сталося після того, як сенатори кричали і сварилися на секретному брифінгу, де обговорювалося голосування за пакет допомоги.

5 грудня, відбувся секретний брифінг за участю представників адміністрації, покликаних залучити підтримку, але він "переріс у партизанські крики, коли республіканці гнівно звинуватили демократів у спробах обдурити їхні вимоги щодо кордону" з Мексикою.

Республіканці готові в середу, 6 грудня, заблокувати фінансування, якщо демократи не погодяться додати до пакету суворі заходи для стримування міграції на кордоні США з Мексикою.

Підпишись на наш Телеграм