“Цього озброєння у росіян є вдосталь”: у ЗСУ розповіли про небезпеку з боку окупантів
Противник активно застосовує дрони-камікадзе на Лимано-Куп’янському напрямку.
Про це в ефірі телемарафону розповів начальник служби зв’язків із громадськістю командування Сухопутних військ ЗСУ Володимир Фітьо.
“20 дронів-камікадзе використали окупанти проти українських захисників за минулу добу. Бачимо, що цього озброєння у росіян є вдосталь, воно постачається централізовано, воно виготовляється і несе велику небезпеку для українських захисників”, - сказав Фітьо.
За його словами, 6 грудня Сили оборони відбили на цьому напрямку 13 ворожих атак. Сили оборони знищити 324 окупантів та 37 одиниць ворожої військової техніки, серед якої п’ять танків та чотири БМП-2.
Також противник завдав 14 авіаційних ударів та 671 раз обстріляв позиції українських військових з мінометів та артилерії.
”Зараз активні бойові дії тривають по всій лінії фронту. Ідуть підтягування резервів (окупантами - ред.) для того, щоб відновити втрати у живій силі. Зі всієї країни збирають, проводиться мобілізація прихована”, - наголосив речник.
Він додав, що у смузі відповідальності ОСУВ «Хортиця» лише протягом листопада росіяни втратили 1 100 одиниць техніки та 10 980 військовослужбовців.
“Це те, що їм тільки у нашій смузі треба відновити, це дуже велика кількість людей”, - наголосив він.
Нагадаємо, окупанти обстріляли прифронтові села Луганщини, де ще залишаються люди.
- 720 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 На Житомирщині благодійники забезпечили лисичан одягом, ліжками та продуктами
- 18:00 У штат ЛОВА ввели 17 посад фахівців із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб
- 17:00 На пенсії луганчанам спрямували 1,1 млрд грн. До 1 квітня потрібно повідомити про неодержання російської пенсії
- 16:00 Сіверськодончанка стала кращою вчителькою математики Луганщини
- 14:30 Громади Луганщини передбачили понад 33,8 млн грн на літнє оздоровлення та відпочинок
Найпопулярніші новини за тиждень:
- 5 сімейних пар, долі яких пов’язані з Луганщиною: Жили, любили та творили історію сторіччя і десятиліття тому 14.02.2026 переглядів: 2367
- Гуманітарка для переселенців з Луганщини: ситуація у хабах на початок 2026 року 13.02.2026 переглядів: 862
- На Київщині попрощаються з загиблим захисником з Сіверськодонецька Дмитром Трофимовим 13.02.2026 переглядів: 856
- Поховали захисника з Лисичанська Костянтина Данільченка, який загинув в авіакатастрофі 11.02.2026 переглядів: 817


На пенсії луганчанам спрямували 1,1 млрд грн. До 1 квітня потрібно повідомити про неодержання російської пенсії
Сіверськодончанка стала кращою вчителькою математики Луганщини
Цього року троє сіверськодончан отримали компенсацію першого внеску за іпотекою «єОселя» 