Лисогор повідомив про проблеми у системі фінансування медзакладів Луганщини
Начальник Луганської обласної військової адміністрації Артем Лисогор наполягає на відновленні фінансування медзакладів Луганщини за пакетом збереження кадрового потенціалу.
Про це повідомляє Луганська ОВА.
За інформацією, внаслідок фактичного припинення Національною службою здоров'я фінансування медзакладів за пакетом збереження кадрового потенціалу, з 1 вересня 2023 року 21 медичний заклад Луганської області не отримав кошти за умовами договору з НСЗУ.
“Крім того, виникне проблема із забезпеченням коштами видатків для виплати заробітної плати працівникам окремих медичних закладів регіону. Адже сума, яка необхідна на оплату праці співробітників КНП у наступному році, перевищує очікувані надходження до бюджетів 13-ти з 19-ти громад. Для перерозподілу залишків коштів НСЗУ, які знаходяться на рахунках різних КНП, юридичні підстави та механізми відсутні”, - наголосили у ЛОВА.
Ці питання голова облдержадміністрації Артем Лисогор виніс на розгляд Координаційного штабу з питань деокупованих територій під головуванням віцепрем'єрки Ірини Верещук.
За словами Лисогора, луганчан почули та поставили відповідні задачі на всіх рівнях.
Сьогодні, за даними ЛОВА, в системі охорони здоров’я Луганщини працює понад вісім тисяч осіб. Майже всі медзаклади вдалося релокувати до більш безпечних регіонів.
“Саме лікарі одними з перших працюватимуть на Луганщині після деокупації. Вже сьогодні в регіоні спостерігаємо дефіцит у понад тисячу фахівців. Тому ми маємо зберегти свої медичні кадри та надати їм конкурентні умови праці”, - резюмував очільник Луганщини.
Нагадаємо, залишки коштів на рахунках комунальних закладів охорони здоров’я Луганської області станом на 30 червня 2023 року склали майже 1,1 млрд гривень.
- 494 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Луганський спортсмен переміг на чемпіонаті Полтавської області з класичного жиму лежачи
- 18:00 “Строки затягнулися”: Харченко доручив рубіжанам до літа завершити будівництво житла для ВПО на Закарпатті
- 17:00 У сіверськодонецькому гумхабі у Дніпрі консультуватимуть юристи «Право на захист»
- 16:00 Сіверськодонецький Консультативно-діагностичний центр замовив адвокаційних послуг на понад 430 тис. грн
- 15:00 Брав участь у боях за Слов’янськ, Сіверськ та Кремінну: помер захисник з Луганщини Олег Лукашин
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «Лісова дача»: для чого Сіверськодонецька МВА придбала комплекс на Закарпатті 08.01.2026 переглядів: 1056
- «До дому залишалось 16 кілометрів»: історія сіверськодончанина від фронту до керівництва коледжем на Одещині 09.01.2026 переглядів: 436
- Змінився граничний розмір доходу для надання допомоги на проживання ВПО 10.01.2026 переглядів: 420
- «З забитими вікнами». Як зараз виглядає Варварівка 09.01.2026 переглядів: 400


“Строки затягнулися”: Харченко доручив рубіжанам до літа завершити будівництво житла для ВПО на Закарпатті
Сіверськодонецький Консультативно-діагностичний центр замовив адвокаційних послуг на понад 430 тис. грн
Брав участь у боях за Слов’янськ, Сіверськ та Кремінну: помер захисник з Луганщини Олег Лукашин