Серебрянське лісництво знов опинилося під вогнем ворожої авіації
521 снаряд за минулу добу випустили окупанти по позиціях Сил оборони та прифронтових населених пунктах на Луганщині.
Про це повідомляє Луганська ОВА.
За словами начальника Луганської обласної військової адміністрації Артема Лисогора, обстрілів зазнали Невське та Білогорівка.
Також ворог завдав авіаційний удар по території Серебрянського лісництва. При стабілізації погодних умов росіяни збільшують тиск з повітря, зауважив керівник ЛОВА.
«Противник зосередився на Куп’янському напрямку, але й на Лиманському провів декілька штурмів південніше Невського – а саме поблизу Тернів на Донеччині. Окупанти намагалися захопити позиції наших захисників, але жодна спроба не принесла результату», – поінформував Лисогор.
Нагадаємо, окупанти обстріляли прифронтові села Луганщини, де ще залишаються люди.
- 512 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 ВПО можуть отримати компенсацію за оренду житла від ООН – куди звертатися
- 17:04 У понеділок Україну накриють дощі
- 16:51 В адміністрації Трампа озвучили умову, яка є передумовою початку перемовин: "Зупиніть вбивства!"
- 16:30 Сіверськодончанка вийшла до фіналу чемпіонату Європи з настільного тенісу
- 15:42 Папа Римський Лев XIV у своїй першій проповіді згадав про Україну та закликав до миру
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У Лисичанську діти висадили на честь акції окупантів дивну клумбу 09.05.2025 переглядів: 2324
- Окупанти вдарили по техніці лисичан, яка задіяна у зведенні фортифікацій на Донеччині (ВІДЕО) 04.05.2025 переглядів: 2181
- У Києві прощатимуться з загиблим 19-річним військовим з Луганщини 05.05.2025 переглядів: 1276
- Сіверськодонецьк у серці: історія жінки, яка полюбила своє місто та втратила його через війну 09.05.2025 переглядів: 1092