Вибори путіна на окупованій Луганщині дозволили проводити у дворах
Опубліковано 08.12.2023 - 13:02
Російський центрвиборчком дозволив організовувати голосування під час виборів президента рф на прибудинкових територіях.
Про це пишуть окупаційні змі.
Зокрема, “у разі необхідності” проголосувати таким чином можна буде на окупованих територіях Луганської, Донецької, Херсонської та Запорізької областей України та у прикордонних областях росії.
Також повідомляється, що голосування відбуватиметься три дні: 15, 16 й 17 березня 2024 року.
“Голосування упродовж трьох днів уже стає для нашої виборчої системи традиційним”, - сказала керівниця російського цвк елла памфілова.
Нагадаємо, за подібним сценарієм росіяни провели на окупованій території Луганщини псевдовибори “депутатів” восени цього року.
- 453 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Луганські ВПО у Києві можуть отримати ковдри – куди звертатися
- 18:00 Ще дві медалі здобули луганські спортсмени на першості України зі стрибків у воду
- 17:14 В Україну йде похолодання: є ймовірність заморозків та навіть снігу
- 17:00 Окупанти у Лисичанську знайшли ще шість “безхазяйних” квартир (АДРЕСИ)
- 16:00 Окупанти вивезли до рф ще півсотні дітей з Лисичанська та Рубіжного
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Воював проти ЗСУ під Сіверськодонецком: оголосили підозру жителю Луганщини 28.03.2025 переглядів: 3266
- Стало відомо про загибель ще одного військового з Лисичанська 25.03.2025 переглядів: 2300
- GEM знову надає гуманітарну допомогу мешканцям Сіверськодонецької громади та Луганщини 28.03.2025 переглядів: 1457
- Суд визнав винним у держзраді жителя Сіверськодонецька, який став депутатом в окупаційній «мерії» 24.03.2025 переглядів: 1236