Новий начальник Регіонального управління Сил ТРО«Схід» озвучив запити Лисогору
Голова Луганської ОВА Артем Лисогор у Дніпрі зустрівся із начальником Регіонального управління Сил територіальної оборони «Схід» генерал-майором Василем Осипчуком. Його призначили на посаду лише цього тижня.
Про це Лисогор написав на своїй сторінці у Фейсбуці.
Зокрема, на зустрічі окреслили подальші шляхи взаємодії між обласною владою та Силами територіальної оборони.
"У Василя Осипчука достатньо пропозицій та завдань до бійців територіальної оборони. Як, відповідно, і запитів. У свою чергу, ми щоденно комунікуємо із нашою, луганською - 111-ю бригадою ТРО, яка тепер підпорядковується Василю Осипчуку. Із генерал-майором розглянули варіанти допомоги військовим. Зокрема, які напрями підтримки потребують, на його погляд, ретельнішої уваги. Також вже зараз збираємо не тільки термінові запити, а й на наступний рік", - підкреслив Лисогор.
Нагадаємо, бійців Луганської ТРО відзначили обласними нагородами.
- 1311 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 13:33 СБУ попередила серію терактів у чотирьох областях: подробиці
- 13:00 Окупанти включають спортсменів з ТОТ до лав своєї армії, - ЦНС
- 12:42 рф вдарила по військовому полігону на Дніпропетровщині: що відомо
- 12:24 "Зможуть запускати одночасно приблизно 500 безпілотних літальних апаратів", - у ГУР розповіли про плани росії
- 12:03 Понад 100 ВПО отримали допомогу рубіжанських медиків
Найпопулярніші новини за тиждень:
- На Черкащині до 15 років тюрми засудили переселенця з Луганщини, який передавав дані росіянам 26.02.2025 переглядів: 3566
- Серед сіверськодонецьких ВПО проводять опитування щодо потреби у житлі 26.02.2025 переглядів: 2541
- У Чернівецькій області для переселенців є понад 200 вільних місць 24.02.2025 переглядів: 1314
- У мережі розповіли, що ховається за фарбованими фасадами будинків в окупованому Сіверськодонецьку 27.02.2025 переглядів: 1254